İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hızlı para kazanmanız için teklifim var

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,

Çok uygun rakamlara beklenenden çok daha iyi sunucular satmanızı istiyecemğim. Ortaklık programı "WHMCompleteSolution System" ini kullanmakta kendi sistemi.

Önerim şu; stoktaki isteğiniz sunucuyu sizin gönderdiğiniz ziyaretçi, eş, dost, akraba aldığı taktirde. Setup ücreti size kalıcak. (10$ ile 50$ arası setup ücretleri direk beklemeden hesabınıza)

Bir örnek vermem gerekirse;
P4 3.6 GHZ
2048MB RAM
2 X 250GB HDD
5000GB bandwith!
Bu sunucunun normal satış fiyatı 180$+50$ setup. Eğer sizin yolladığınız kimse bu sunucuyu alırsa 50$ size direk ödüyorum. ( Kendinizde dahilsiniz, discount olarak hesabınıza yazabilirim )

Kazancınızı ödeme şeklime gelince;
Paypal
E-gold
Moneybookers

Kabul ettiğimiz ödeme yöntemleri;
Paypal
E-gold
Moneybookers
Kredi kartı

Stoklar kısıtlı blöf değil :) Az sayıda kişi kabul ediceğim.
Bannerler ve diğer bütün sorularınız için P.M atın.

Her türlü olumlu ve olumsuz eleştiriye seviyeli olduğu süreçe açığım.

İyi günler

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık 1 aydır sunucularını kullanıyorum. Şuan herhangi bir sorun yok :) Tavsiye ederim. Ortaklık için de bir başvuru yapayım, para paradır ne de olsa :eek:

İyi çalışmalar

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Serverlar nerde, ve diger secenekler ?

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pm atarmısın MSn adrersini. ÇAlişalım

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar öncelikle hepinize ilgisi için teşşekür ediyorum. Katılmak istiyenler lütfen bana katılmak istedikleri sitelerini ve msn adreslerini P.M olarak atsın.

Mutlaka kontağa geçicem.

iyi günler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5