İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hizlireklam.com 1K Popup 2TL

Darkside

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba IYINET webmaster arkadaşlar

Bilindiği üzere hızlıreklam yayın hayatına ara vermişti.

Hizlireklam tekrar yayın hayatına girmiştir.

r100.gif

Reklamlar Arkadaşlık sitesi reklamıdır . 18+ değildir. (Keyfichat)

Ödemeler Her ayın 15 ile 30'unda yapılmaktadır. her ayın 15 ile 30 unda ödeme talep et deyip ödemenizi aynı iş günü veya onu takip eden bir iş günü içinde alırsınız.

her ayın 10'da ve 25'inde erken ödeme talep edebilirsiniz.

Ödeme günleri : 10 , 15 , 25 , 30

Yani her 5 günde bir ödeme talep edebilirsiniz.

Serkan CAN
www.hizlireklam.com
logo.png

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
İp havuz sistemi varmı ? Örneğin 10k hite ne kadar sayıyor pm alabilirmiyim.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ödemeler nasıl yapılıyor birde ilerleyen dönemlerde popup dan baska reklam türleride olucak mi sitede başarılar

Darkside

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemeler nasıl yapılıyor birde ilerleyen dönemlerde popup dan baska reklam türleride olucak mi sitede başarılar

Splash reklam yakında geliyo ödeme günleri ise her ayın 10 , 15, 25 , 30 tarihleri arasında yapılmaktadır.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kullanmaya basladım test amaclı buraya yazıcam sonucları hayırlı olsun her 2 tarafada

nocturnal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende 3 gündür kullanıyorum gerçi sitem pek hitli değil 2k sayım oranı %50 gibi bazen düştüğüde oluyor yükseldiğide sayım oranları biraz daha iyileştirilebilirse tadından yenmicek.ama adtech ten çok kazandırdığını söyleyebilirim :D

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
kullanıcıyı pup-up rahatsız etmese direk yapışırım, hazır adsense hesabım da kapanmış ama çok rahatsız ediyor. ben yine adtech ile devam :(

nocturnal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kullanıcıyı pup-up rahatsız etmese direk yapışırım, hazır adsense hesabım da kapanmış ama çok rahatsız ediyor. ben yine adtech ile devam :(

aynı kaygıyı bende taşıyordum çünkü bende popup olan bir site girdiğim zaman rahatsız oluyor ne alıcaksam alıp çıkmak istiyordum. popup koymakta çok kararsız kaldım. ama kazancı iyi.sonuçta bu işi %90 bir gelir elde etmek için yapıyoruz. hem popup hem splash ikisini kullanan çok fazla ben bu kadarını yapamam mesela :)google analytics e göre sitemde ortalama ziyaretçinin geçirdiği süre 20 dakika iken popup tan sonra 14 dakikaya düştü :)

AntoL-Nyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hızlıreklam gerçekten son zamanların başarılı bir firmasıdır.

Bazı vakitler kampanyalar sunuyor, serkan abinin o kampanyalarını sık sık görebilsek çok iyi olacaktır. Hızlıreklam sayesine güzel bir gelir elde ettim. Kullanan arkadaşlar güzel bir ihtiyaç geliri elde edebilir.

Teşekkürler HızlıReklam.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
aslında pop-up reklamlar bence sadece @du1t sitelerde olmalı, oraya gelen ziyaretçi sayfa kendini kapatıp açsa bile gitmez o sayfadan bence :D

profeet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Splash reklamlarda hit'in %50'sini sayiyor, bu kotu birsey bence.

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sitenin reklamını kullandım reklam berbat hiç tavsiye etmem.

R00

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Serkan Hayırlı işler iyinetde görmek güzel seni:) ödemelerine kimse birşey diyemez arkadaşlar devlet gibi göre bilirsiniz. paranız hayatta kalmaz yanı öyle diyeyim size temiz bir arkadaşdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5