İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HM- Konularim neden siliniyor

Adamin1i

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açmış olduğum konuları hangi sebeple sildiğinizi bilmem mümkün mü? Buna hakkım olduğunu düşünmekteyim. Özel msjıma cevap alamadığım için buradan yazıyorum size.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşım daha forumda kim yönetici kim değil bilmiyorsun. Durmadan her yere anlamsız konular açma lütfen.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Acaba sen, ayni mesaji neden 3 farkli forum icerisine post ettigini bize aciklarmisin?

Adamin1i

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hemen açıklıyorum. Silmeden evvel eğer dikkat ettiyseniz sayın moderatör arkadaşlar, 3 mesajımda birbirinden farklı idi. Sizin gözlerde problem var sanırım oyüzden 3'ünüde aynı görmüşsünüz. Fakat o mesajlardan biri yeni bir firmanın faaliyete girdiğini, diğeri webhosting paket özellik ve fiyatını ve bir diğeri de reseller kampanyası haberini yazıyordu. Silmeden evvel ikaz edip böyle böyle demiş olsaydınız medeni bir insanım 15 16 yaşında ufak bir çocukta değilim. Yaşım 27. Anlayış gösterir kural neyi gerektiriyorsa onu yapardım. Lütfen bir daha ki sefere benim olduğu kadar sizlerde duyarlı olun bu tarz konularda.

Adamin1i

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konularımı tekrar açıyorum ve rica ediyorum silmeyin arkadaşlar farklı içeriklerde çünkü.

Adamin1i

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Faaliyet belgemi çok kısa bir süre zarfında forumda zaten yayınlayacağım. Fakat sizlerin yaptığı gerçekten çok ayıp. Kaç tane firma var faaliyet belgesini ibraz etmeden sektörde iş yapan? Ve kaç adet şahıs var insanları mağdur eden faaliyet belgesi gösterdiği halde? Ben kaçmıyorum hiçbir gerçeklikten. Zaten postlarımın altında belirttim çok kısa bir zaman zarfından sonra kurumsal bazda faaliyet göstereceğiz diye. Neden siliyorsunuz sürekli postlarımı? Kişisel bir probleminiz mi var şahsımla? Ben mi bilmiyorum?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Firma tanıtımlarına her zaman fırsat veriyoruz ancak siz abarttığınızın farkında değilsiniz. Yaptiginiz tanitim icinde verdiginiz hizmetleri tek bir post ile aciklayabilecekken spam yaparcasina post kasiyorsunuz buna izin vermemiz mumkun degil. Daha dikkatli olunuz ve en kisa sure icinde faaliyet belgeniz ile calismaya baslamanizi ve gerçekten bol kazanclar elde etmenizi diliyoruz.

Forumu bundan sonra daha dikkatli kullanmaya calisacaginiza eminim.

Iyi calismalar.

Adamin1i

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah razı olsun. Tek istediğim buydu işte sizden. Açıklama yapılsa idi en başından, bukadar polemiğe girilmeyecek bukadar kalp kırılmayacaktı boş yere. Fakat tek söylemek istediğim " Yaptiginiz tanitim icinde verdiginiz hizmetleri tek bir post ile aciklayabilecekken spam yaparcasina post kasiyorsunuz. " bu cümlede yer vermiş olduğunuz gibi ben vermiş olduğum hizmetleri tanıtmıyorumki. Sektördeki diğer arkadaşların yaptığı şeyin aynısını yapıyorum. Normalde diğer firmalar gibi şirket tanıtım linkinde firmamın tanıtımını, webhosting linkinde webhost paket özellik ve fiyatını ve reseller linkindede satmış olduğum reseller paket özellik ve fiyatını yazıyorum. Bundaki yanlışlığı biraz daha net bir şekilde yazabilir misiniz? Hatamı bileyim ona göre göndereyim postumu.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Adamin1i
Spam amaçlı açmamış olabilirsiniz ama farklı kategorilerde de olsa üstüste açıldığında bunlar spam olarak algılanmış olabilir. Telefon no eklemek için konuları peşpeşe yeniden up yaptığınızda da bu "spam algısı" pekişmiştir. Amaçtan ziyade görünüm de önemli.

Bu arada web sitenizin tasarımı çok hoşmuş. Ama logo daha iyi olabilirmiş. Ticaret hayatınızda başarılar.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Miller mevzuyu izah etmiş. Benzer davrarnislardan kacinirsaniz moderator arkadaslarimizinda isleri kolaylasir.

Adamin1i

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok teşekkür ederim. Herşeyin en iyisi olması adına uğraş veriyoruz. Ve böyle de devam edeceğiz kısmet olursa. Fakat ben şimdi webhosting ve reseller bölümlerinde reklam yapamayacak mıyım? Silinecek mi? Tedirginim bu konuda lütfen bir mod açıklama yapsın bana.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Durmadan her yere aynı konuları açarsan büyük ihtimal silinir. Ayrıca bu konuyu bile nedne buraya açmışsın ona da anlam veremiyorum. Bu konunu Forumda kısmına açman gerek.

Adamin1i

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özür dilerim fakat moderator arkadaşlar taşıyabilir diye düşünüyorum konuyu o dediğiniz başlık altına? Yetkim olsa zaten ben mutlaka müdahale eder taşırdım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5