İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HO1ST Tanıyan Telefonunu Bilen

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 gündür kapalı tüm sitelerim.Kendisine olaşamıyorum tanıyan varsa ulaşabilirse sevinirim.
www.ho1st.com kendi sitesi açılıyor.

seniseviyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilginç bir firma ulasım namına hıc bır sey yok sadece kuru kuru bir msn nasıl güvenip burdan alış veriş yaptınız pes doğrusu

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yani afedersiniz ama, nereden bulursunuz böyle ilginç siteleri. adı sanı duyulmamış siteleri ( site diyorum dikkat edin firma demiyorum :)
sonra da başlıklarda verysansın edilir, şuna ulaşan var mı, bu nereye kaçtı, şunu kovalayan var mı diye.
biraz daha dikkat beyler:)

Arkadash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu anda aciliyor sitee fiyatları ucuzdur o yüzden cezbetmiştir büyük bi ihtimalle.

mrt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorunlarimdan dolayi nete girememistim, olmadigimdan dolayida servera mudahale edemedim
musterilerimden ozur diliyorum
nederland/zaandam/wormerveer da bilgisayar firmam var, genelde tr deyim...
site degil firmayim

tonra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorunlarimdan dolayi nete girememistim, olmadigimdan dolayida servera mudahale edemedim
musterilerimden ozur diliyorum
nederland/zaandam/wormerveer da bilgisayar firmam var, genelde tr deyim...
site degil firmayim

Merhaba,

Ben de Hollanda da yasiyorum ve orada sirketim var.
KvK be BTW numaranizi sitenizde yazarsaniz guvenilirliliginizi arttirirsiniz diye dusunuyorum.
Saygilar,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi