İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HobiEvi.Com Hakkında Düşünceleriniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HobiEvi.com'a başvurdum tık başına 80.000 veriyorlarmış ama adamlar istatistikleri bana göstermeyip her ay sonunda biz size postalıcaz diyorlar bu şirket adamlar aşşagıda yazanlaara göre de sizce güvenilir mi ? Daha önce kullanan var mı ?

E

erotika

Misafir
bu ay belli olcak.. ben banner sistemimden görüyorum farklı ipden günde 40 tıklama fln oluyor bakalım ne ödeyecek..

E

erotika

Misafir
zaten bu ay ilk ödemelerini yapacak daha önce kullanan (affiliate sistemini) olması mümkün diil.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
sizden önce deneyenler oldu. sitelere özel reklam veriyorlardı eskiden ve kimsenin ödemesin almadığını duymadım...

M

malatyasporlu

Misafir
ödeme alan aldı kanımca interturknet ile gazeteler almıştır yalnız şu varki tıklama oranı çok çok düşük keza bayanların ilgisini çekecek bannerler olduğundan kimse tıklamıyor. ama güvenilirliği kesin !

yaww

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hobievi.com yeniden açılmış, bayağı ürün var 2000'den fazla Puzzle, Kanaviçe, Arduino, Mozaik, Boyalar vb vb..

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
kardeşm 2004'ün konusunu hötlettin gerçekden.. konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5