İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hobievi.com Login ?

E

erotika

Misafir
Sitelerimden biri kabul edildi.

Banneri koydum fln ama nereden paramıza bakacağımıza bulamadım?

E

erotika

Misafir
:( :( :( !! Unutma ki buraya yazıldı hobievi ve kullananlar var.

Mesaj olsun diye mesaj atmayın lütfen..

E

erotika

Misafir
Arkadaşlar şimdi gerçekten merak ettim :).

Ben kabul olan siteme bannerleri koydum tıklama oranlarıda gayet güzel. Ayda 100 Milyon ordan getirir yani ortlamaya göre. :)

Benim korktuğum ödeme yapmaması ve sanırım bu forumda buraya üye olan fazla da kişi yok. Gerçi gazateler.com, interturknet.com gibi bazı büyük siteler de bunla devam ediyor ama..

Böyle düşünmemin sebebi kazandığımız paraya bile bakamamamız.. Neyse büyük siteler çalıştığına göre temizdir herhalde ;)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
güvenebileceğiniz bir site. yaklaşık 5 ay önce sahipleriyle tanışmıştım. iyi niyetli yardımsever insanlar. aradığım parça onlarda yoktu ankaradaki diğer rakip firmayı tavsiye edip beni oraya yönledirebilecek kadar da dürüstlerdi.

E

erotika

Misafir
o zaman sorun yok demektir. :) İzliyorum banner yönetiminden ii kazandırıyor :) Onların paneli yoksa bizim banner yönetimimiz var :p

Bilgi içn tşk ler.

M

malatyasporlu

Misafir
kontrol panneleri yok tr.st nin dediği gibi çok iyi niyetli ve dürüst insanlar ayın 2sinde mail atarak gönderiyorlar hesap bilginizi.. gönderdiğiniz tık şu kazancınız şu teşekkürüde eksik etmiyorlar....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5