İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hobikontör.com murat özalp profesyonel dolandırıcıdır

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Daha önce beni 140 dolar dolandıran bu konuda da bir arkadaşı 250 dolar dolandıran şahsın hobikontör.com adıyla iş yapan murat özalp olduğu tespit edilmiştir.

ya paraları getirirsin ya da ben gelir senden ya da ailenden ya gönüllü ya da zorla tahsil etmesini bilirim.

yasal yollara daha sonra başvuracağım önce kendi adaletimi uygulayacağım.

bu konuyu buraya görmen için açıyorum

Bu arada hobikontor.com sahibi senin de bi yerinden kan alınacak.Çünkü böyle dolandırıcılarla iş yapıyordun.paranın dolandıralarak alındığını bildiğin halde yine de alıyorsun sen de onun kadar dolandırıcısın.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
sağolasın. bu arada bu şahıs hala buraya üye. kendisinin en az 10 tane üyeliği daha var.

afd92

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cok gecmis olsun. Acaba beni dolandiran kansiz da bu mu

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
hangi konuda dolandırdı acaba ? mail adresi telefon vs varsa karşılaştıralım bendeki bilgilerle

afd92

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim durum farkli biraz, forumdan guvenilir birinin hesabini calip dolandirdi beni, 160 euro gitti..

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
bu adam uzun zamandır planlı iş peşinde kamyon satışından tutunda her haltı yapan bir kişi

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
hocam üç kişi var şuan aktif dolandırıcı hepsi hakkında ayrı ayrı bilgi mevcut. bir de murat özalp var bu bir ara hobikontör.com sitesinde çalışmış ama yapısında bozukluk olduğu için ara ara insanları dolandıran bir kişi. r10 da da bir çok dolandırıcılık olayına karışmış. benim asıl üzerinde durduğum bu çoluk çocuk veya büyük dolandırıcıları kullanarak hırsızlığa alet olan kontör satış sitesi ve onun sahibi. adli olarak işlemler başlayacak çok yakında şuan bir kaç bilgi gelmesi için zaman gerekiyor. bizzat yaşadığı yerlere gidilip yüz yüze görüşülecek şimdilik söyleyeceklerim bu kadar.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
öneri: tenhada kıstırın
polis görürse herkesi çeker
polis görmezse kim vurduya gider
karşı taraf beni bunlar dövdü derse kanıt istemen yeterli:D
operasyonunuzda başarılar

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
kafasına tenhada buzla vurun sarkıt düştü sanırlar, kim vurduya gider. İşin şakası bu tabi öldürmeyin adamı paranızı alsanız yeter

geçmiş olsun.

MORATORYUM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeri Antep imiş hakikaten. Ancak, HobiKontor'un sahibi bu adam değil. Bu satış falan yapıyor. Şirketin sahibinin de haberi yok. Şimdi konuştum.

bla2e

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beyler antebe gelecek olursaniz eger, ev ayarlabilirim size burda, cok fazla dolandirici var, buna son vermeliyiz

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
hobikontör de isimden dolayı işin içine girmiş durumda
dolandıran hobikontörün çakması

Trex34

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
murat aydın google yazın butun kullandıgı ısımler dolandırdıgı bınlerce ınsanı goreceksınız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5