İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hodri meydan, kimde var bu kadar seçenek?

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aman bir an korktum dedim sinangünay=Lifenic vs vs. genemi geldi :D

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6 ay önceki konu ama , ÇOK DOĞRU yazmışım be :)

Turkon.net , Vthost ve bilimum low cost , high resource sitelerinin sonu hüsrandır

bahsettiğin iki firmada benimdi, şahsen dolandırıp kaçtım. bu kesinlikle low cost, high resource hizmeti vermemden kaynaklanmadı. mutlaka çok problem yaşandı ancak hepsi rayına oturtulabilir cinstendi. herşeyin bir işleyiş politikası olduğundan, bunada çözümler üretmiştim ancak her zaman olan oldu ve kendime zaman ayırasım geldi :) o sırada müşterileri tencerede unutmuşum :p

bu arada ilginç bir anekdot; türkiyedeki ilk $1 budget zamanlarında vthost kimi zaman günde 100'ün üzerinde sipariş alıyordu. ayrıca turkonda 1 gb alan 10 gb bw $15 denilince "aboww imkansız, bu kadar ucuz olamaz" denirlirdi. Şimdi durum; 100 gb alan, 1000 gb bw $10. "çok pahalı kardeş" oldu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5