İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hokus pokus homail 250mb tus :)

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hokus pokus hotmail 250mb tus :)

Gmail iyi edebiyatı yapmasın kimse hotmailden vazgeçemiyenler için yazıyorum.

asagidaki adimlari sira ile izlerseniz 250mb hotmail e kavusursunuz...

options -> personal -> My Profile

sirasi ile girdikten sonra

Country/Region :United States
State : Alaska veya digerleri
ZIP Code : 99503 (alaskanin digerlerine siz bakin)

olarak degistirin..

ve bi kac gun icinde (hemen degistirmiyorlar) 250 mb hotmail hazir

hayirli olsun

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Lazım olanlar için iyi bir olay..
Gmail edebiyatına gelince ; Ben gmail'i "iyi" olarak değilde "Süper" olarak tanımlıyorum..
Sanırım 4 aydır kullanıyorum. Ve şu ana kadar hic bir sorun yasamadım..

G

guajira

Misafir
ARKaDaS' Alıntı:
Lazım olanlar için iyi bir olay..
Gmail edebiyatına gelince ; Ben gmail'i "iyi" olarak değilde "Süper" olarak tanımlıyorum..
Sanırım 4 aydır kullanıyorum. Ve şu ana kadar hic bir sorun yasamadım..

gmaili nasıl türkçeye çeviriyoz?

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet ; ya çok kötü oluyor ; Gmail hesabımdan - sağolsun zeynelkoc'dan aldık - başka bir hesaba mail gönderdiğim Türkçe karakterler çıkmıyor. 2-3 kez gmail ekibi iletişime geçtim her seferinde ; kısa bir zaman içinde düzeltilecek dendi ama ; ne hikmetse artık
Not: www.walla.com Buda 1gb alan veriyor; Sistem olarak Google'ın aynısı sayılır ; Söylediklerine göre ; Turkiye'den 80.000+ Dünya çapında 10.000.000 + kullanıcıları var mış.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hotmail bizim için yapılmadı.Amerikada rekabet kızışıyor.
Hotmail Amerika kullanıcılarının hesapları 250mb.
Eger ayarlarınızı bir amerikan vatandaşı gibi yapınca mail hesabın 250mb oluyor hepsi bu.
Hile falan degil ipucu sadece.
(ilk mesajımda demiştim.Hotmailden vazgeçemeyenler için bir ipucu.Ama yine gmail edebiyatı yapılmış :eek: )

S

Senbul

Misafir
250 MB yarışında ‘geç start’

İnternetin iki e-posta devi Microsoft ve Yahoo arasındaki 250 MB yarışında bazı aksaklıklar meydana geldiği öne sürülüyor. Kullanıcılar, limitlerin henüz yükselmediğini belirtiyor.

NTV-MSNBC

19 Kasım 2004 — Cnet muhabirine konuşan Microsoft yetkilileri, güncellemeleri en verimli şekilde yapmaya çalıştıklarını belirterek, Hotmail cephesinde bazı aksaklıklar olduğunu kabul ediyor. Hotmail’de bazı adreslerin henüz 250 MB’ye güncellenmediği belirtiliyor.

Haberin kaynağı
http://www.ntvmsnbc.com/news/296905.asp

Yani alaska falan ayarlamaya gerek yok hotmail ve yahoo gmaile basa cıkabilmel için boyle bir yola gidiyorlar...

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şu an amerikalıların hesapları 250mb oldu zaten.Diger ülke kullanıcıların hesapları henüz 2mb.ergeç yapacaklar tüm dünyadaki diger hotmail kullanıcılarınında hesaplarını ama
daha erken yaptırmak isteyenler için yazdım ben.
benim 250mb cillop gibi. :D

S

Senbul

Misafir
Ewet 250mb olması gercekten cok iyi olacak hotmail benım ilk mail aldıgım yerdi ilk goz agrım yani ne olusa olsun vazgecılmıyor...:D

H

hostcu

Misafir
hotmail en igrenç mail yaw daha kotusu yok en kralı yahoo kim ne derse desin

M

malatyasporlu

Misafir
BU HABERTURK NE KADAR ZEKİ... !!!!!!!!!!

Hotmail kapasitesini artırmanın yolu? Araştırdık, bulduk...!
Hotmail, bir süre önce mailbox kapasitesini 250 megabayta çıkardı. O güne kadar 2 megabayt kullanan Türk kullanıcılar da bu duruma çok sevindi. Fakat bir türlü alanın açıldığını göremediler. Sorun Hotmail'de değildi elbette. Sorun, onların Türk kullanıcı olmalarındaydı. Bunun için kısa bir yol öneriyoruz... Aşağıdaki işlemleri takip edin, 250 megabaytlık mail hesabınız olsun.

Hotmail hesabınıza girin.

Options/Personal/My Profile adresine gidin linklerini tıklayın.

Country: United States
State: Alaska
ZIP: 99503

değişikliklerini yapın,

24 saat bekleyin...

250 megabayt limitiniz Amerika'dakilerle aynı anda size de hayırlı olsun

http://www.haberturk.com/habermetni.haberturk?@=167870

G

Gencturk.Net

Misafir
malatyasporlu' Alıntı:
BU HABERTURK NE KADAR ZEKİ... !!!!!!!!!!
Herkesin birbirinden "alinti" yaptigi bir ortamda buna kizmamak lazim sanirim, "arasitrdik"lari yerin de iyi.net forumu oldugunu belirtmeleri belki güzel olurdu.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
alaska eyaletinde nufüs patlaması oldu :D

msn olayı fark etti.artık ip ye bakıyor.bizim ip adresleride Türkiyeden oldugu için artık 250mb yapmıyorlar.Proxy falan yemiyor boşuna denemeyin.

İyinet forumlarını takip etmeyenler kaybetti ne diyelim :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5