İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hoş Gördük :)

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Forumda ilk mesajı / konusu : http://forum.iyinet.com/wordpress-e...rch-engine-optimization-hakkinda-noindex.html

İşte bu soruyu sormak için üye olmuştum :) Pek fazla kalmayı düşünmüyordum (bkz: bir arkadaşa bakıp çıkacağım)

Aradan geçen bunca mesaj içerisinde bir "merhaba" dememişim, mazur görün.

İzmir'de ikamet ediyorum. Bir süredir çalışmıyorum, öncesinde bilgi işlemde görevliydim. Halk arasındaki adı, bilgisayarcı :)

Retrospektif hakkında

En sevdiği şeyler: Ekşi Sözlük, Wordpress, İngilizce, Sabahın ilk nescafe'si :kahve:, akşamın son carlsberg'i :bira: ..

Nefret ettikleri: Nihat Doğan ve türevleri, Fatmagül'ün suçu ne? internet sansürü, gecenin bir saati sigaranın bittiğini fark etmek :sinir:

Unutamadıkları : Susam sokağı, ALF, Prison Break, Family Guy, Lost..

See you in another life brother :muck:

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Hoşgeldin. İyi paylaşımlar :) (bkz: o arkadaş hala bulunamadı)

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
hoşgeldin. gerçekten burda birşey var ben ilk defa bir forumda sürekli takılıyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5