İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Host alacagm öneri .

zeo64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bir metin2 serveri acacagim.host alicam.ama linux mu olsun windows mu aylık trafik toplam boyut vs bilmiyorum.pvp serverin sadece 10 mb filesi olan sitesini oraya kuracagim pvp ayri bir vps de kurulu olacak ne kadarlik bir host lzm olur bize ? fiyat ve öneri lütfen ..

örnekhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer Metin 2 dosyalarını hostunuza upload etmeyecekseniz, Linux öneririm. Zaten Metin2 Windows Platformlarda çalışıyor bildiğim kadarıyla. Eğer Metin2 oyun dosyalarını alacağınız hosttan çekmeyi düşünüyorsanız trafiğin oldukça fazla olması gerekir. Başlangıç için bi 50-100 GB trafik şart. Dosya çekilecekse eğer. Çekilmeyecekse fazla birşeye ihtiyaç yok. Normal forum sitesi ya da bi web sitesi düşünüyorsanız, Linux alabilirsiniz.

Buraya tıklayarak kampanyamızı görebilirsiniz.

Vergi ve Adres Bilgilerimiz Aşağıda Yer Almaktadır;
Ünvanı: Örnek Hosting Teknolojileri ve İnternet Hizmetleri
Vergi Sicil Numarası: 8090466119
Vergi Dairesi: Beylikdüzü Vergi Dairesi
Yer Sağlayıcı Faaliyet Belge No: 1493
Adres: Örnek Mahallesi Fikri Sönmez Caddesi 65 A Esenyurt / İSTANBUL
Telefon: 0212 596 26 73 - 596 0 331
GSM: 0537 507 81 84 - 460 25 31
Fax: 0212 596 26 73
E-mail: [email protected]
Web: www.ornekhosting.com

reDaResKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
metin2 panelleri html-php türü oldugu için linux almani tavsiye ederim

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
webadam.com - kebirhost.com bunlar uygun olanlar - markum.net - turkticaret.net bunlarda pahalı olanlar:) 4üde 4x4 dür :)

zeo64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bu konuda bilgim yok.o yuzden acikca anlatayim bana en ucuz paketi soyleyin.

oyun dosyalari ve oyun bir vds de kurulu.vds aldigim firma bana subdomain vericek ama ben kendi domainimi kullanmak istedigimde host almam gerekgini soylediler.m2 server icin kuracagim sitenin filesleri 10 mb bile bulmuyor.yani burada host bana sadece siteyi icine atmaya ve online oyunculari gostermeye,register ve rankings yapmaya yarayacak.icine dosya fln da atmayacagm baska.olay bu.nasil bir paket almam gerekir ?

örnekhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman Linux Hosting tam size göre. Dilerseniz belirttiğim mesajda müşteri hizmetlerine bağlanıp, konuşabilirsiniz. 10 TL'den başlayan fiyatlar mevcut.

zeo64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar ornek bir site gosteriyim.bu sitenin aylik transferi ne kadar oalbilir ki?yılda 5000 kişinin ziyaret edecegini varsayarsak nasil bir hesap ciakr ortaya ?ona gore free host yontemine de gidebilirim(boyle bir server yoktur sadece demo paneldir)

http://altdelete.pv.biz/

turgut53

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;
sizlere yardımcı olabilmemiz için www.dahinet.com müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. Saygılarımla iyi çalışmalar..

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
hocam webadam.com ve kebirhost.com gir bunlar kaliteli ve uygundur kebirhost.com la 3 yıl çalıştım bir sıkıntım olmadı bak paketlere al en ucuzunu özellikler ve hız olayı aynı

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Alıcısı değilim , satıcısı değilim.Ama tavsiye ederim.Referans istersende ÖM at göndereyim link.
Metin2 panelerin geneli html , php.Linux hosting almanı tavsiye ederim.20 GB trafikde sana yeteceğini düşünüyorum.

https://www.karincahosting.com/cart.php?gid=1 sayfasına gir.

TR Hosting-2 -
100 MB Web Alanı
20 GB Trafik (Aylık)
Limitsiz E-Posta
Limitsiz Ftp Erişimi
Limitsiz MySQL Hesabı
Limitsiz Subdomain Hesabı
cPanel 11 Türkçe
Hazır Site Kurulum Aracı
Günlük/Haftalık/Aylık Yedekleme

Yeteceğini düşünüyorum.Yıllık 20 TL

http://www.karincahosting.com/

YS numarası mevcut :D

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
linux hosting, sınırsız trafik ve 100mb alan sana yeterli. Bana domain linkini pm atarmsn? Bir göreyim nasıl bir pvpymiş

zeo64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar severın ilerki aylarda çok fazla trafik alacağı düşüncesiyle şu paketi begendim.hem ucuz hemde digerlerine gore aylık trafigi kat kat fazla.birde siz bakın nasıldır diye.

* 500 Mb Web Alanı
* 150 GB Aylık Trafik
* 50 Adet POP3 Mail
* 15 Alt Alan Adı
* cPanel K.Paneli
* 7/24 Teknik Destek
* Ücretsiz Kurulum

10 TL

nasıl alıyım mı ?

zeo64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yalnız mysql desteği fln demiyor bu pakette server için mysql desteği lazım buraya yazmamış arkadaş.vardır degil mi beyler ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5