İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Host Alana Domain Bedava

S

Seo

Misafir
Siteniz heklendi mi?
Msn de birisi bahsetti. Hatta screen bile yolladı ?
Eğer gerçek ise geçmiş olsun Surkent. Onu yapanında Allah belasını versin.

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
popüler olursa kapacak mısınız domainleri surkent? ne iş : P

S

Surkent

Misafir
heklenme Olayı. Yok Sadce 20 Adet Ve bizim Sitemiz Dahil Ftp Şifrelerini Ellerine Geçirmişler.Sorun Düzeltildi Tüm Yedekler Atıldı. Sitelere Tekrar.

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun hocam
bu backup aralığını azaltınki fazla kayıp olmasın
güvenlik olayı en zor iş prestij açısından da çok önemli, kolay gelsin

S

Surkent

Misafir
Yedekler Günlük Datacenter Rapor Yolladı. İpler Pazartesi Savcılığa Veriliyor. Ayrıca hekletene bizde barınan neyokki.com sitesinin sahibi. hesabı silindi.

S

Seo

Misafir
Geçmiş olsun. Bu arada yapan kişiyi bulamazsan bana ulaş. Ben sana logları göndereyim. Itiraf etti kendisi. Ayrıca bunu yapanın bir host firması sahibi oldugunu belirteyim :)

S

Surkent

Misafir
O zaman benden Son Olarak Host Alan Kişi. Telefonu bende var hemde faturalı hat. Şerefsizlik Sadece. Onun Başı Belaya Girdi. Resmi Firmaya Zarar vermek.

S

Surkent

Misafir
Yapanın Hangi Firma Ve Hani İpler Olduğu Tespit Edildi. Bu Konu Hakkında Yorum. Yapmayacam. İşimizi Ciddi Yapan Bir Firmayız. Com.tr Alan Adı Uzantısına Sahibiz. Devletimize Vergi Ödüyoruz Kimsenin Malında Gözümüz Yok.
Sitemizin Alt Tarafından Google Reklamı Yok. Host Firması İçinde Host Sitesi Reklamı Olurmu.

Maverick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Surkent geçmiş olsun.

Benim anlamadığım olay bir host şirketi başka bir host şirketine hangi mantıkla saldırır.

Kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi yapma diye bir söz var.
Tabi anlayana.

S

Surkent

Misafir
Eyüp Abi Çekemeyenler Çok. Şuanda Kada Hiç Bir Host Firmasıyla Kötü Diaoloğum Olmadı Olmazda. Herkesin Allah Gönlüne Göre Versin

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Benim gonlum herseyden once dogru duzgun yazmayi ogrenebilmek de. Bir gun kismet olursa ogrenecegim. Daha sonrada diaolog kurmak isterim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5