İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

host domain benden varmı calısmak isteyen???

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar turkiyenin en buyuk mp3 sitesini acmak istiyorum server sorunum yok

benle calısmak isteyen bir arkadasla beraber yapmak istiyorum

icq 201530980

ne kazanırsak ortagız

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yüksek trafiği nasıl karşılayacaksın ?
daha önce hangi siteleri barındırdın ?
daha önceki projelerin nelerdir ?
barındırma dışında ne destek vereceksin (tasarım vs.) ?

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tasarım v.s hic bir destek veremem kendi sitelerim var absürt onlarla ugrasıyorum decitadet serverim var amd barton 3000 makinem var 1000 gb bandım var dolsun band gb bası 50 cent oderim benim icin sorun yok

daha once projemde yok yabancı absürt site yapıyorum o kadar

[email protected]
201530980

bu sartlar altında calısmak isteyen arkadaslar gelsin

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.000 GB çok çok çok az...

Türkiye`nin en büyük mp3 sitesi için korumalarıyla birlikte sen onu 3.000 e çıkar minimum.

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uslanmaz bana 1000 ve 1200 gb dan fazla band veren decitadet server gosterde alalım band sınırsız ne kadar dolarsa extra parasını odersin

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben saglam yerden alırım serverimi 3 gun sonra sana sınırsız yer veirim diye kapanan yerden degil

band 1000 gb diyorum 1000 gb ustu gb bası 50 cent ne kadar kullanırsan kullan istersen 10000 gb kullan parasını odersin burdan sorun benim band sorunum degil band sınırsız kısaca ne kadar kullanırsam öderim bilmem anlatabildimi?

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o gosterdigin serverler mp3 barındırmaya izin veriyormu iyicene oku kurallarını yoksa ziplemenmi lazım ???

aylık kazancım 2500 ile 3000 euro arası mp3 siteside cok umrumda degil bu işe yeni baslayan birseyler kazanabilecegini uman birileri varsa gelip konusabilir bende elimden geldigi kadar yardımcı olurum

absürt webmasterlere bedava host vermeyi dusunuyordum 1 kac arkadasa actım saolsunlar mail spam yapmıslar takip etmek cok zor

guzel projoesi olan varsa gelsin icq ma yardımcı olam hadi eyvallah

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi