İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

host firması önerisi

gandal33

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
host firmasından çok memnun olup illaki gel burdan host al diyebileceğiniz bir host var mı ?

gandal33

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http www mgtdizayn com %100 teknik destekleri mevcut arkadaşların
22 ağustos çıkışlı güvenli değil gibi geldi

www paylasweb net tr memnunum sorunsuz ama siz yinede araştırın nasıldır nedir diye ben kendi fikrimi söylüyorum çok iyi destek olsun yardım olsun herşey iyi.
sağlam gibi duruyor . ordan alabilirim

Ben ücretsiz veryim
pm attım

hdfilm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende şuan kullanıyorum sağlam firma referanslerı arasında kaspersky.com.tr var ayrıca 3 yıllık bir firma ticketlara anınca geri dönüş ile memnunum webadam.com dan almanızı tavsiye ediyorum

enes80

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SinirsizMB Web Alanı
SinirsizMB Aylık Trafik
Sinirsizadet E-Posta
Sinirsizadet MySQL Veritabanı
Sinirsizadet Alt Alan Adı
Plesk Kontrol Paneli
49.00 TL - 12 Aylık
Yüksek Hizli Ve kaliteli
Ekle [email protected]

gemius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sadece Hosting, Vargonen ve Daha.net'i tavsiye ederim.

Bunlar sizi tatmin etmezse eğer hostbul.net'ten ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir çok firma bulabilirsiniz.

askmelater

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hosting alırken ilk destek kısmına dikkat ederim çünkü bir çok firma ile çalıştım sitem local'de çalışıyor hostingde çalışmıyor. İsimtescilde telefon 4-5 kişide döndü. 1 kişi bile sorunumu çözemedi. Ben müşteriyim. O kadar para bayılıyorum sonrasında yaşadığım duruma bak 1 sorunumu çözemediler ve sitemden verim alamadım hiç. Onca emek onca şey hep boşuna gitti hevesim kursağımda kaldı.

Sonrasında forumlarda araştırma yaptım ve bir iki firma daha değiştirdim. natroya geçtim ve isimtescilde yaşadığım sorunu natro.com'da yaşamadım yaşadığım ufak sorunlar da da destek de ki kişiler sorunumu hemen çözüyor 10 dakika içerisinde cevap verebiliyorlar. Hizmet alacağınız firmanın kurumsallığına ve destek kısmına çok göz atmanız gerek bence.

Hizmet aldıktan sonra en az 1 kere hizmet aldığınız firmayı arıyorsunuz talep atıyorsunuz. eğer bunlara iyi cevap vermiyorlarsa direkt değiştirin çünkü ilerleyen zamanlarda daha da sorun çıkartılar. Natroda böyle sıkıntı yaşamıyorum ben onun haricinde fiyatları da uygun daha ucuzundan zaten düzgün hizmet beklemeyin.

trbak

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Hizmetin kralı ihs de var. Bir kere şunu soyleyim hiç bir sebep belirtmeksizin geri iade vaf. Şeffaf politika.. sonrasinda ise vargonen ve doruk.net tavsiye edilir..

djpaste

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hizmetin kralı ihs de var. Bir kere şunu soyleyim hiç bir sebep belirtmeksizin geri iade vaf. Şeffaf politika.. sonrasinda ise vargonen ve doruk.net tavsiye edilir..

İhs artık paraya doymuş saygısız çalışanlar ve zam üstüne zam yapıyor. Şikayetvar'a da yazdım..

"İhs Telekom'dan 1 vds sunucu aldım 2 aydır kullanıyorum.

1. vds sunucumun kurulumu 3 gün sürdü.
2.vds sunucumun ödeme tarihi yaklaşıyordu son bir hafta kaldığında İhs Telekom dan 59,00 tl ödemeniz var son ödeme tarihinde ödememeniz durumunda hizmetiniz durdurulacaktır.
Son 5 gün ve 3 gün kala yine ödeme bildirimi ile ilgili e-mail geldi borcum hala 59,00 tl ama ne olduysa son ödeme günü kullanıcı ekranını açtığımda 59,00 tl olan ücret 69,00 tl olmuş, yanlışlık olduğunu düşündüm telefonla aradım bakın benim borcum 59,00 tl nasıl 69,00 olur üstelik ben bu hizmeti 59,00 tl alıyordum, nasıl bu oldu? İhs Telekom'un cevabı bugün karar alıp fiyatı yükselttik bu yasal mı?"

İHS'de neyim var neyim yok natro'ya taşıdım. Natro daha şeffaf iade garantisi veriyorlar. Saygısız elemanları yok gecenin 3-4-5'nde bile muhattap bulabiliyorum. Ve süpriz zam yapmıyorlar. Aynı zamanda natro müşterisiyim 5 yıldır kullanıyorum hiç ihs'de ki gibi bir şey ile karşılaşmadım. Tüm yedeklerimi aldım ve hizmet iptalini istedim ihs'den. Domainlerimi de taşıyorum gerçekten en iyisi Natroymuş.. Sitelerim ihs'de ki sitelerimden daha performanslı ve stabil çalışıyor.

altayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İhs artık paraya doymuş saygısız çalışanlar ve zam üstüne zam yapıyor. Şikayetvar'a da yazdım..

"İhs Telekom'dan 1 vds sunucu aldım 2 aydır kullanıyorum.

1. vds sunucumun kurulumu 3 gün sürdü.
2.vds sunucumun ödeme tarihi yaklaşıyordu son bir hafta kaldığında İhs Telekom dan 59,00 tl ödemeniz var son ödeme tarihinde ödememeniz durumunda hizmetiniz durdurulacaktır.
Son 5 gün ve 3 gün kala yine ödeme bildirimi ile ilgili e-mail geldi borcum hala 59,00 tl ama ne olduysa son ödeme günü kullanıcı ekranını açtığımda 59,00 tl olan ücret 69,00 tl olmuş, yanlışlık olduğunu düşündüm telefonla aradım bakın benim borcum 59,00 tl nasıl 69,00 olur üstelik ben bu hizmeti 59,00 tl alıyordum, nasıl bu oldu? İhs Telekom'un cevabı bugün karar alıp fiyatı yükselttik bu yasal mı?"

İHS'de neyim var neyim yok natro'ya taşıdım. Natro daha şeffaf iade garantisi veriyorlar. Saygısız elemanları yok gecenin 3-4-5'nde bile muhattap bulabiliyorum. Ve süpriz zam yapmıyorlar. Aynı zamanda natro müşterisiyim 5 yıldır kullanıyorum hiç ihs'de ki gibi bir şey ile karşılaşmadım. Tüm yedeklerimi aldım ve hizmet iptalini istedim ihs'den. Domainlerimi de taşıyorum gerçekten en iyisi Natroymuş.. Sitelerim ihs'de ki sitelerimden daha performanslı ve stabil çalışıyor.

Hocam söylediklerinize katılıyorum. :bira: İhs son zamanlarda habersiz zam yapmaya başladı. Bana da bir kaç arkadaşım sohbet arasında söyledi ve firmadan ne kadar şikayetçi olduklarından bahsettiler zaten hizmetleri de son zamanlar da kesiliyormuş ara ara siz de yaşadıysanız bilirsiniz. Gün içerisinde 7-8 kere kesintiler oluyormuş.

trbak

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşlar ihs nin kesinti sıkıntısını bende yaşadım fakat donanımsal yada hizmet kaynaklı değil telekom firmasının altyapı çalaları diye biliyorum. Fiyat konusunda bişey diyemem.. geri iade politikaları çok net

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5