İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

host firması önerisi

TuFaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dusunurseniz sınırsız saglam hosting aylık 5 tl
sınırsız reseller 10 tl website www.turkows.net
skype cari2matic

mmnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hosting alırken ilk destek kısmına dikkat ederim çünkü bir çok firma ile çalıştım sitem local'de çalışıyor hostingde çalışmıyor. İsimtescilde telefon 4-5 kişide döndü. 1 kişi bile sorunumu çözemedi. Ben müşteriyim. O kadar para bayılıyorum sonrasında yaşadığım duruma bak 1 sorunumu çözemediler ve sitemden verim alamadım hiç. Onca emek onca şey hep boşuna gitti hevesim kursağımda kaldı.

Sonrasında forumlarda araştırma yaptım ve bir iki firma daha değiştirdim. natroya geçtim ve isimtescilde yaşadığım sorunu natro.com'da yaşamadım yaşadığım ufak sorunlar da da destek de ki kişiler sorunumu hemen çözüyor 10 dakika içerisinde cevap verebiliyorlar. Hizmet alacağınız firmanın kurumsallığına ve destek kısmına çok göz atmanız gerek bence.

Hizmet aldıktan sonra en az 1 kere hizmet aldığınız firmayı arıyorsunuz talep atıyorsunuz. eğer bunlara iyi cevap vermiyorlarsa direkt değiştirin çünkü ilerleyen zamanlarda daha da sorun çıkartılar. Natroda böyle sıkıntı yaşamıyorum ben onun haricinde fiyatları da uygun daha ucuzundan zaten düzgün hizmet beklemeyin.

Destek kısmı gerçekten en büyük unsur benim için de bazen bahsetmiş olduğunuz gibi ufak tefek sorunlar oluyor onlara bile cevap veremeyen firmalar var. Sitemden verdiğim emekten hiçbir şey anlamıyorum. Böyle araştırmalar yapmadan hosting almamak lazım.
Neyse ki siz araştırmışsınız sonrasından doğru bir hizmet almış ve memnuniyetinizi dile getiriyorsunuz.
Bende natro'dan hizmet alıyorum ve dediğiniz şeylere katılıyorum. Çok iyi çözüm odaklı destek veriyorlar ve asla müşteriyi yarı yolda bırakmıyorlar. Başıma bu konu ile alakalı bir kaç olaya şahit olduğum için böyle diyorum. Fiyatları bana da uygun geliyor kaliteli hizmet için.

Dipnot: İHS'ye bulaşmayın.

trbak

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Destek kısmı gerçekten en büyük unsur benim için de bazen bahsetmiş olduğunuz gibi ufak tefek sorunlar oluyor onlara bile cevap veremeyen firmalar var. Sitemden verdiğim emekten hiçbir şey anlamıyorum. Böyle araştırmalar yapmadan hosting almamak lazım.
Neyse ki siz araştırmışsınız sonrasından doğru bir hizmet almış ve memnuniyetinizi dile getiriyorsunuz.
Bende natro'dan hizmet alıyorum ve dediğiniz şeylere katılıyorum. Çok iyi çözüm odaklı destek veriyorlar ve asla müşteriyi yarı yolda bırakmıyorlar. Başıma bu konu ile alakalı bir kaç olaya şahit olduğum için böyle diyorum. Fiyatları bana da uygun geliyor kaliteli hizmet için.

Dipnot: İHS'ye bulaşmayın.

kardeş ihs de geri iade var beğenmezsen para iadesi var daha ne yapsın adamlar.
Hosting konusunda çok tecrübem oldu ilk önce bakıcaksın hiçbir neden gerekmeksizin geri iade durumu söz konusu mu eğer firma böyle bir politika izliyosa o firmayla çalışın derim..

mmnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş ihs de geri iade var beğenmezsen para iadesi var daha ne yapsın adamlar.
Hosting konusunda çok tecrübem oldu ilk önce bakıcaksın hiçbir neden gerekmeksizin geri iade durumu söz konusu mu eğer firma böyle bir politika izliyosa o firmayla çalışın derim..

Hocam natro.com'da hosting ve sunucular da 15 gün geri ödeme garantisi veriyor. İade edebiliyorsunuz.
Böyle bir politika izliyorlar bence kullanıcı açısından çok memnun edici bir politika doğru buluyor destekliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5