İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Host-İşlem:250Mb Üstü Host Alana 1 Yıllık Domain Hediye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1- Hosting Sitesinde Adsense Reklamı.

2- Sol Tarafta "FoRuMa GiRiş İçiN TıKLaYıN" Ve Site Mahkeme Kararı İle Engellenmiş.

3-"- Msn/Mail: DesTek@Host-İslem.Com" Bir Yazı Daha Dikkat Çekiyor Abigik Gubidik Şekilli Bir Yazı Ve İ Harfi Var Büyük İ Tıh Tıh Tıh.

4- " Dost Sitelerimiz: GençlikVadisi | TrFoRuMs.OrG | GenclikVadisi " En Altta Böyle Zamazingolar.Çapraz Link Değişimi Yapmış Arkadaş Herhalde :D

5- Site Template. + Düzenlemeyide Bilmiyor Sağa Sola Kaymış Site.
Şanzumanı Dağıtmış Tam Anlamı İle.

6- " Referanslar " Sayfası Referans Değil Diğer Siteleri Koymus Herhalde Ama İsimleri Off-Side.

7- Tasarım Sayfasında

"En yeni teknolojileri ve uygulamaları kullanarak dünya standartlarında elektronik tanıtım ve pazarlama çözümleri sunmak ilkesiyle hareket eden Pikxi Tasarım, kalite standartlarını müşterilerine en iyi hizmeti verme anlayışı doğrultusunda belirlemiştir."

Bir Çalıntı Yazı.

8- " 7x24 Ticket Destek " Gibi Bir Yazı.

9- "Trforumm.Net | Trforumcu.Net |t | Domainleri Satılıktır.!" Gibi Bir Yazı Anasayfada.

Sen Kendi Sitende Kullandığın Bir Templateyi Bile Düzenleyemezken Hangi Akla Hizmet Tasarım Yapcan?

Merak Ediyorum Bu Arkadaşa Kim Davetiye Gönderdi?

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kızma Amcası Daha Çok Cahil.

Domain servers in listed order:
NS19.KEBIRHOST.COM 209.160.65.72
NS20.KEBIRHOST.COM 209.160.66.214

Kebirhosttan Reseller Almış Ve Nameserver Tanımlamayı Bilmiyor :D

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@LaNcEsTeRiM keşke bu kadar hızlı giriş yapmadan once biraz bişeyler arastırsaydın karıstırsaydın :)

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en kötüsüde site acılınca çalan rap parçası olmuş ne biçim yer burasıııııııııııııııııııııııııııııııııı

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bu siteden hosting dahil yada başka bir şey satacağına inanıyormu acaba?

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Cocuk hayal pesinde iste. Büyüyecek adam olacak abisi. Ama önce emeklemesini ögrensin :D Tereciye tere satacagim diye ugrasiyor.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adam Bilmiyorki Bu Sitedeki Üyelerde En Az Reseller Hosting Olduğunu.

Bu Arkadaşa Kim Davetiye Gönderdi Onu Merak Ediyorum?

L

LaNcEsTeRiM

Misafir
Arkadaslar haklısınız sitede reklam olmas ama reklamları olmaması lasım we rap şarkısına gellince değişik bşy olsun istedim we reseller kullanıyorum ama kebirhosttan almadım yorumlarınız için teşekkürler daha amatörüz ama ileride görüşürüz iyi geceler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5