İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Host lazım

zulfikar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bana windows host lazım.ayrıca PHP scriptleri de sorunsuz çalıştırmalı (Wordpress mesela) birkaç firmada denedim devamlı sorun verdi.ayrı ayrı host da alabilirim yeterki biraz makul fiyat ve güvenilir olsun.windows için 300 MB, linux için yine 300-500 MB arası bir alan düşünüyorum.hostun domain eklettirmesi de olmalı (add domain)

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...!!!

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
MErhaba..
Linux Hosting Paketlerimiz için http://www.dearshell.net/linuxhosting.php adresine tıklayınız..

WordPress Çok rahatlıkla ÇAliştirabilirsiniz.

Bütün Paketlerimiz kampanyadadır..
aldığınız hizmet türünün Faturası kesilir ve size Gönderilir.
Firmamamız yasal olarak Caliştiğindan türk Telekom Faliyet Belgeside mevcuttur..
PAketlerimizi incelediğinizde ve almak istediğinizde [email protected] msn adresini ekleyebilirsiniz.

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Çıkan sorunu da yaz arkadaşlar ona göre teklif versin. Asp fonksiyonlu olsun dersin PHP için safe_mod kapalı olmasını gerektiren bir uygulama çalışmaz... Wordpress ile işin varsa; www.sanaldarbe.net . Sunucu Linux Woodcrest 3 ghz 4 işlemcili, cfs puanı 93+/96... Sağlam olsun asp desteklemesin dersen beklerim. Sipariş formunu doldurup ücreti yatırman yeterli olur.

zulfikar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çıkan sorunu da yaz arkadaşlar ona göre teklif versin. Asp fonksiyonlu olsun dersin PHP için safe_mod kapalı olmasını gerektiren bir uygulama çalışmaz... Wordpress ile işin varsa; www.sanaldarbe.net . Sunucu Linux Woodcrest 3 ghz 4 işlemcili, cfs puanı 93+/96... Sağlam olsun asp desteklemesin dersen beklerim. Sipariş formunu doldurup ücreti yatırman yeterli olur.

sorunu herkes biliyordur umarım windows sunucularda php (wordpress) çok sık hata veriyor.galiba ayrı ayrı hostlarda barındırmak en akılcısı olacak...

trwebhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Özel mesaj kanalıyla iletişim kurmak istiyorum sanırım özel mesaj almayı kapatmışsınız açma imkanınız var ise sevinirim...

zulfikar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Özel mesaj kanalıyla iletişim kurmak istiyorum sanırım özel mesaj almayı kapatmışsınız açma imkanınız var ise sevinirim...

forumda bir çok kişi bu konudan şikayetçi neden böyle bir uygulama var anlamadım.ayarlara baktım ÖM ile alakalı birşey göremedim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5