İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

host mu almak istiyosunuz bi bakın derim

xccdark

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Diğer imkanlarımız için TIKLAYINIZ

Web Alanı: 100 MB
Alan Adı Host: 1 Adet
Alt Alan Adı: Sınırsız
Aylık Trafik: 5 GB

Teknik Detaylar
Programlama Dili : PHP, CGI-BIN
Veritabanı: Sınırız
Pop3 E-mail Sayısı: Sınırız
E-mail Listesi: Sınırız
WebPosta: Türkçe
Otomatik Yanıtlayıcı:Sınırız

Genel Özellikler
Antivirus Koruması: Standart
Sunucu Donanımı: AMD Dual Core 4000 Mhz
Internet Bağlantısı: 100 Mbit
Kontrol Panel: Cpanel
Firewall: APF Firewall
Ücretsiz Script:Mevcut

Yıllık sadece 55YTL

referans için www.razielnisroc.com u deneyebilirsiniz!

[email protected] <<<<<=====İLETİŞİM İÇİN​

N

nudembilisim

Misafir
Merhaba;
Artık tasarımdan dolayı dolandırıcımış fikirlerini aklımızdan çıkaralım arkadaşlar.
Belki kişi bu işten ekmek yemek istiyor fakat tasarımdan fazla anlamıyor bu olabilir.
Dolandırıcı diyebilmemiz için adam kaçıp gitmesidir.

Saygılarımızla.

Hostbul.com.tr
Yeni Webhosting Forumu

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Özellikle belirttiğim gibi arkadaşa dolandırıcısın demedim ama host işi yapıyorum deyipte bağış olaylarına girilmemeli bence girilse bile bu şekilde olmamalı bence tasarım önemli biz 4/4 lük olsun demiyoruz ama tasarım bire bir kopya zaten müşteriye güven veren bir üyelik sistemi firma iletişim bilgisi vb.. şeyler yok sadece başka yerden kopyalanmış bir sayfa siteye konulmuş

Tamam ekmek yemesin demiyoruz biz ama herkes host firmasıyım diye bir index sayfası atıp müşteri toplarsa ( ki çok kişi var bu şekilde ) vay bu piyasanın haline yani firmayım diyen yada bu işi yapan şahıslar güvence sunmalı yarın ne olacak ? hangi durumlar için ne gibi maddi birikimleri var bu arkadaşların ? maddi sıkışıklık durumunda server yada aldıkları reseller paketini ödeyebileceklermi ?

Bu işe firmayım diye giren ve hakkıyla yapan arkadaşlarda var haklarını yememek lazım onların neden her ay damga vergisi, kdv ve 3 ayda bir stopaj büro kirası aidat elektrik su vs.. gideri ödüyor bu resmi arkadaşlar hiç düşündünüzmü ?

Ayrıca emlakçıların bir dergisinde foto görmüştüm ilginç gelmişti dükkana bakıyorsunuz emlakçı yazıyor camda satılık kiralık ilanları var içerinin fotosuna bakıyorsunuz adam karpuzda satıyor dükkanda karpuzların arasında ev kiralamak isteyen müşteri ile görüşüyor :)

Aynı dergide çakmak gazı dolduran bir adamda tezgahının önüne emlakçı yazısı asmış ve satılık kiralık ev ilanları bulunuyor tezgahında

Tekrar belirtiyorum arkadaşa dolandırıcı demiyorum kaçıp gidecekte demiyorum sadece bu işi ciddi yapacaksa bu iş onun için kazanç kapısı olacaksa dikkat etmesi gerekn çok detay ve yerine getirmek zorunda olduğu çok sorumluluğu var bunların bilinciyle yola çıkmalıydı en baştan

N

nudembilisim

Misafir
Merhaba;
Firmayım demek için başta vergi levhan olması lazım.Haklısın bizrazda tasarıma onem verilmeli en başta uyelik sistemi olmalı.Bunlar varsa tasarımın nerden alındığı fazla onemli değil çoğu host firması hep aynı flash ve tasarımlar.

Saygılarımla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5