İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Host Scripti Arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Güzel Bir Host Sitesi Arıyorum Bunu Karşılayan Arkadaşlar'a Güzel Script TakasI Yapabilirim. Alışveriş Scripti / Toplist Scripti / Emlak Scripti / Mp3 Script'i / Olmadı Host Verebilirim.

Benimle İrtibata GeçsinLer İsteyen Ornegini Özele Msg Atabilir Kolay Gelsin Herkeze.

MSN : [email protected]

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
host olabilir script olabilir özele örnegini atip ne istedigini yazarsan bi fikir verebilirim.

S

SempatiX

Misafir
Host sitesinden kastın tasarım mı yoksa script halinde bir site mi ?

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ikiside olabilir farketmez. ona göre konuşacam diyorum ya. elindekinin ne oldugunu söylemeden nasil bişey önerebilirim sana?

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) script şeklinde lazim yazilmish bende 2 gb var templates bunun 3000 tanesi host üzerine. ugraşmak istemiyorum yani. hazir bişi olsun dursun şeklinde.

S

SempatiX

Misafir
Elinde bazı scriptler varda templateye uyarlıyacaksın diye düşünerek söyledim bunu. Madem elinde var ne güzel. Ama sanmıyorum böyle bir scripti sana vereceklerini. Piyasada dolaşan bir kaç tane var ama.

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onları buldumda değişik birşey LazIm orginal

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
burası ware-z paylaşım sitesi değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5