İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

host sitesi açacagım lisans ortagı arıyorum

nexo55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar çok büyük bir host sitesi açıyorum elimde 7 tane domain var ama ben 6 tanesi için lisans ayarladım degişik lisanslar ve temalar onlar için hazır ama en önemli domain için herşey hazır ama whmcs tema ve lisans yok biri ile anlaştım 200 liralık temayı ve lisansı çok ucuza verecek ben bu lisans ve temada yardımcı olacak birini arıyorum ve gelir ortagı olacak ciddi ortaklar pm atsın

CFH INC.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
whmcs temayı dert etmeyiniz, 20 tl ye whmcs entegresi,yapıyorum,siteniz,html yada php farketmez ne olursa olsun siteniz ile aynı görüntüyü sağlıyorum whmcs ye ayrıca ana sayfanız üzerinden direk client login de veriyorum entegre çalışmalarımda, irtibata geçerseniz yardımcı olurum, [email protected]

merhaba arkadaşlar çok büyük bir host sitesi açıyorum elimde 7 tane domain var ama ben 6 tanesi için lisans ayarladım degişik lisanslar ve temalar onlar için hazır ama en önemli domain için herşey hazır ama whmcs tema ve lisans yok biri ile anlaştım 200 liralık temayı ve lisansı çok ucuza verecek ben bu lisans ve temada yardımcı olacak birini arıyorum ve gelir ortagı olacak ciddi ortaklar pm atsın

JoKeRs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

PM Atıldı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5