İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Host ta Upload sorunu neden olur?

mural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar,
Birkaç senedir host hizmeti aldığım şirkette son birkaç aydır şu sorun olmakta.
Ftp den bağlandığımda herhangi bir dosyayı atmak istediğimde dosya gidiyor fakat 0 kb olarak gidiyor. ayrıca giderkende ftp de şöyle bir uyarı gelmektedir (Connetcion closed; transfer aborted)..
İlgili host firmasına bu konuyu yazdım. Bana verilen cevap tan hemen sonra da sorun düzeldi. Fakat cevapta herhangi bir sorun olmadığı yazmakta. Sorunun benim bağlantımdan olduğu belirtilmektedir. Bunu kabul ettim ve bir hafta sonra sorun aynen tekrarlandı. Bende daha önceki cevabı göz önüne alarak ankaranın 5 değişik noktasından denedim fakat yine sonuç aynıydı. Bunu tekrar yazdım firmaya yine sorun olmadığını yazdılar. Ancak cevabın hemen ardından sorun düzeliyor. Bu birkaç aydır periyodik olarak her hafta olmakta. ve bende her hafta bunu bildiriyorum. Onların cevabından hemen sonra düzeliyor fakat sorunun kendilerinden olmadığını iddia ediyorlar.

Ben sorunun benim bağlantımdan olmadığını düşünmekteyim. Fakat yinede yanlış bir sonuca ulaşmak istemiyorum. Bu yüzden tecrübeli arkadaşlar ve bilenler bunun sebebini yazarlarsa sevinirim.

Teşekkürler..

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bağlantı Red Edildi. Diyor. Senin bağlantın ile bir alakası yokki bunun. Sunucuya kurulmus bir güvenlikten kaynaklanıyor olabilir.Dosya atarken, sunucu ile olan bağlantını kesiyor olabilir. Flood olarak görüyor olabilir..

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Mohti nin söylediklerinden dolayı olabileceği gibi sunucuda hakkın olan depolama alanını doldurmuşta olabilirsin...

gokhan_ssl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha değişik modeli bende vardı 10 mb'den fazla dosya atamıyordum hostta firmayı mail manyağı yaptım :D adamlar bana özel açtılar..

mural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkese Teşekkürler sebep log dosyalarıymışş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5