İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

host tavsiyeniz ne olur?

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Anlıyorum access den mssql e gecmeniz sizin için daha iyi olacaktır. ancak yinede sormadan edemiyecegim mssql mb degerine göre fiyatı artan bir data uygulaması ucuz yollu bulabilecekmisiniz?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ufak çaplı sunucu tavsiyemi unutma, madem 15k hitin var reklamlardan parayı çıkartırsın, 10 dolarlık paketlerle yürümez bu iş.

Katılıyorum. Server almak en mantıklı iş. Yok aşırı veritabanı kullanımıydı, yok diğer sitelere zarar veriyorsun diye siteyi kapatmaktı diye uğraşmaktansa bir server işinizi görür. Hem 15.000 hitli siteden çok iyi kazanç sağlanabilir. Atıyorum 400$ kazansanız 130$ servera verseniz kardır.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Herhangi bir paket ile götürmen imkansız, boşuna vakit öldürmüş olursun bakarak. En ucuzu VPS veya ufak bir server (50-60 dolar civarında) senin işini görürdü. Ama senin bir de Windows hadisen var, her türlü o veremem dediğin fiyatlara çıkmak durumundasın gibi gözüküyor.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
bence güçlü bir makine alıp, tüm sitelerini o makineye topla. sitelerin için verdiğin host masrafı ile kafa kafaya gelir zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5