İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hostadam.com vps paketleri

ByBoss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VPS Sunucularla ilgili bildiğiniz her şeyi unutun.
Hostadam VPS sunuculara yeni bir dönem getirdi. Q6600 islemcili sunucular. VPS sunucunuzu teslim aldiktan sonra hemen webhosting hizmetine baslayabiliyorsunuz çünkü hostadam sizin için sunucularin tüm configrasyonunu yapmaktadir. VPS sunucularimiz üzerinde yüklü bilesenler Plesk 8.2 Limitisiz domain PHP5-PHP4 Mysql5-MsSQL 2005-ASPNET-ASP-CGI-Cdonts-ASPmail-ASPJpeg-Jmail-Jupload-ASPupload-ABC Upload-ASPSmartmail-AspSmartUpload Tüm güvenlik Yapilandirmasi Yapilmaktadir. Sizde Hostadam'dan bir VPS kiralayin ve farki hissedin verdigimiz teknik destekle her zaman fark yaratmaya devam ediyoruz...

VPS Standart
Islemci :INTEL Q6600
Harddisk : 80GB Disk
RAM : 512MB
Trafik : 200GB
Isletim Sistemi : Win/Linux
Ip adresi : 4 Adet
Kontrol Panel : Plesk 8.2
Teknik Destek : Var
RDNS Kaydi : Var
Datacenter : Türkiye
Aylık : 60 YTL

Satın Al

VPS Plus
Islemci :INTEL Q6600
Harddisk : 80GB Disk
RAM : 768MB
Trafik : 200GB
Isletim Sistemi : Win/Linux
Ip adresi : 4 Adet
Kontrol Panel : Plesk 8.2
Teknik Destek : Var
RDNS Kaydi : Var
Datacenter : Türkiye
Aylık : 85 YTL

Satın Al

hostadam.com hosting, webhosting, host, nt hosting, unix hosting, windows hosting, reseller host, reseller hosting, vps server, vps, dedicated server, kiralık sunucu, kiralik sunucu, colocation,

ibLis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok iyi. Düşünüp size geri dönüş yapacağım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5