İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostarena.Net Açıldı...

L

LiL_CaT

Misafir
Evet üye olun firmalar size sponsor olabiliyor eğer sponsor istemiyorum kendim host almak istiyorum diyorsanız gene hay hay firmalar size host teklifleri sunuyor.Hayır ben reseller veya deciated almak istiyorum.Diyorsanız tam yerine geldiniz diyorum sudan ucuz reseller fiyatları var...( öreneğin: ayda 6 dolara 1gb alanı olan 20gb bandwith olan resellerler var) Bence Hemene üye olun? www.hostarena.net

MultiPHP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hostarena.Net'e üye olan kullanıcılara 1 ay ücretsiz hosting sağlıyoruz.

Göz atmak için Hostarena.Net

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Uye olan firmalarin bannerleri ucretsiz yayinlaniyor. Firmalara özel forumlar var. Firmalar istenen özelliklere göre teklif sunuyorlar. Dolayısıyla secenekler cogaliyor. Ve madden veya manen musteri karli duruma geciyor.. MultiPHP ve Sayin editorumuz Lil_Cat a tesekkurler.
Http://www.Hostarena.net

R

Radyoblue

Misafir
Sizleri tebrik ediyorum,insallah basarilariniz artarak büyür,hostbul.net sitesinden nefret ediyorum,kendilerini bir b_k saniyolardi,benim parami vermediler :) (23 milyon)

Sizde bir affilate programi yapacakmisiniz ileride?

saygilar

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Oncelikle Tesekkurler.
Diger konuda bu affiliate olayindan biraz bahsettim. Ama buradada bahsedeyim. Su anda firmalarin uye olarak paketlerini tanitacagi scriptimiz hazirlaniyor. Bu script tamamlandiktan sonra reklam konusunda ciddi adimlar atacagimiza kimsenin suphesi olmasin..
Hostbul icin artik konusmak istemiyorum. Acikcasi oradaki editorlerin tutarsız davranısları böyle bir site gereksinimini hissettiriyordu. Ve bizde öyle yaptık.
Sizlerinde destegi ile cok iyi yerlere gelecegimizi dusunuyoruz.
Saygilarimla.

MultiPHP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel gelişmeler var. Örneğin online kullanıcı sayısında artış var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5