İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostbul rezilliği

M

Massacre

Misafir
hostbul.jpg

Yorumsuz.
Bunu nasıl onaylıyorlar kim onaylıyor bunları.
Yazıkdır.

Maverick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Terbiyesizliğin bu kadarına pes. Yorumları onaylayan kişi kendinde değil sanırım.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Adamlar okumadan direk onaylıyorlar demek ki gözleri görse yapmazlardı sanırım sonuçta ticaret yapıyorlar.

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ibret-i alem...

tasarımlarında ki bir çok resim bile başka sitelerden alınmış...

dediğim gibi ya ibret alınamsı için eklenmiş yada hostbul'un sqllerini incelemeye alan birileri var =)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Adamlar okumadan direk onaylıyorlar demek ki gözleri görse yapmazlardı sanırım sonuçta ticaret yapıyorlar.

hostbul iş yapıyor bunun iki nedeni var.birinci nedeni türkiyede ilk olarak bu işe girmeleri.İkinci olarakda hosting firmlarının gösterdiği taleplerdir.Vizyon olarak kendilerini orada tanıtmalırıdır.Ben bir host firması değilim ama bir kullanıcı olarak bu mesajla gördümki ; doğruluğu incelemeden yorumlar onaylanıyor.Firmaların yorumlarını okuyupda karar vermenin doğruluğu kaldımı sizce sayın site yöneticisi ? Yada diğer firmalar artık nasıl güvenebilir sitenize ? Bu bir eksiklikdir ve hostbulun, asıl hedefi olan ; müşteri yorumlarının eksikliğidir.Sanırım sitenizde buradan para kazanıyordu.Çünkü bu yorumlar ilgi görüyordu.Keşke olmasaydı.Artık benim gözümde hostbulda, tamamen ticari yönünü kullanan bir site durumuna geldi.

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yorumlar onaya tabii değil haberiniz ola
isteyen herkez istediği firmaya yorum yazabilir,
sadece mailinize bir aktivasyon maili geliyor, onayladıktan sonra anında orda listeleniyor.
olayın perde arkasını merak ettim bu arada..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yorumlar onaydan geçmiyor diye biliyorum egerki onaydan geciyorsa yazık böle yazıalra onay veren editöre

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Onaydan geçiyorsa bence aip etmişler çünkü bu olayı hobi olrak değil ticaret için yapıyorlar. Yorumlar bu kadar önemsizse bir değeri kalmıyor hostbulun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5