İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostbuldan mail geldi haberiniz olsun !

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Sayin Oguz Kagan Aslan,

Uyesi oldugunuz HostBul.net ortaklik sisteminde yenilikler var!

Kisaca;

1) Yeni banner secenekleri sunuyoruz
Artik sitelerinizde banner reklamlara ek olarak text reklamlar da yayinlayabileceksiniz. Ayrica banner degisim sistemi kullanan veya banner alanlari iframe kullanmaya el vermeyen sitelere yonelik yeni reklam seceneklerimiz var.

Ayrica siteniz icin 120x600, 90x90, 120x200, 760x45 gibi alternatif banner secenekleri hazirladik. Yeni html kodlarina kontrol panelinizden ulasabilirsiniz.

2) Hostbulforumlari.net in bannerlari reklam agimizda gosterime giriyor
Yeni sitemiz olan Hostbulforumlari.net'in bannerlari, HostBul bannerlari ile donusumlu olarak gosterilecek. HostbulForumlari'na gondereceginiz tekil ziyaretciden sayfa basina 20.000 TL, toplamda ise 40.000 TL'ye kadar kazanabileceksiniz. (Altin uyelerimiz sayfa basina 30.000 TL, toplamda ise maksimum 60.000 TL kazanabilecekler.)

3) Yeni bannerlar gosterime giriyor
Sitenizde gosterimde olan mevcut bannerlar banner yorulmasini engellemek icin yenileriyle degistirildi. Bu degisikligin tiklanma oranlarini arttiracagini, dolayisiyla daha cok kazanmanizi saglayacagini dusunuyoruz.

Guveniniz ve isbirliginiz icin tesekkurler.

Saygilar
Site Yoneticisi
Ozan Tuzun
HostBul.net: hosting bulmanin en kolay yolu
HostBulforumlari.net: hosting tartisma platformu

L

levocan

Misafir
ya arkadaslar bu hostbul'a güvenilir mi ?

ve para kazanılabilir mi ?
Netten para kazanma olayında acemiyim ...

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
ben hostbuldan para kazandım... guvenilir bence... bankaya direk havale yapıyorlar... ama çok bi miktar beklemiyorum oradan... ayda 5 milyon geliyor ortalama... eğlence olsun diye işte bannerı koyduk kıyıp da kaldıramıyoruz... ama guven konusunda eminim... tavsiye ederim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5