İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostcini eylül kampanyası

ilkerrr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.hostcini.com/kampanya.php
kampanya çok uygun geldi. normal reseller ile arasındaki bu fiyat farkı neden dedim bu cevabı aldım

Hizmet sözleşmemizde belirttiğimiz gibi kampanya paketlerimizde site başına %15 cpu ve ram limiti bulunmaktadır. Kampanya dışındaki paketlerimizde ise böyle bir limit bulunmamaktadır. Saygılarımızla

sizce hala avantajlı bir kampanyamı? %15 ne kadar yeterli olabilir?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
burayı çok iyi duymadım ben ama aradan baya bi zaman geçti...cpu falan anlamam ama paketlerin fiyatı gayet iyi sizce nasıl bi yer burası...yıllık alıyolar parayı çünkü kaptırmak istemem ;)

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben geçen gün satın aldım şuan memnunum hiç bir problem yok ama cpu olayini yeni öğrendim eğer aşarsa yandik :)

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide işlemci ne ki? her işlemcinin performansı farklıdır buna görede yüzdelik kullanım değerleri değişkenlik gösterebilir.

hostcini hakkında konuşmak gerekirse,

hostcini sahibi Kerem Çöpçü'yü yıllar öncesi Undernet'te shell sattığı zamanlardan bilirim. O zamanlardan beri istikrarlı bir şekilde işini büyütmeyi hedefledi. IRC dönemlerinde çoğu kişinin canını yaktıysada şimdi tartışmasız en iyi hosting firmalarından birini idare ediyor. Yıllar içerisinde elinde çok büyük dolandırılmaya müsayit müşteri portföyü oluşturdu ancak bunu gerçekleştirmedi. Kerem her zaman hizmetlerini geliştirmeye yönelik çalıştı. kısacası gözünüz kapalı hizmet alabilirsiniz.

sfenx29

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi beyler %15 cpu ile o banta ulaşmanız gerçekten imkansız :) buna inanın.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
* Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
* Tüm hosting ve reseller hesapları İzmir Merkezli kendi datacenterımızda barındırılacaktır.
* Bu kampanya , diğer kampanyalar ile birleştirilemez , sadece yeni açılan hesaplar için geçerlidir.
* Sitedeki logolar ilgili şirketlerin isim hakları altında korumadadır.
* Kampanya paketleri bir sene sonunda en fazla %15 zam göreceklerdir.
* Sunucu üzerinde barındırabileceğiniz alan adı sayısı Linux için 30 , Windows serverlar için 25 ile sınırlandırılmıştır. Kampanya paketleri için bu limit arttırılamaz.

boyle bı acıkalma yok ama

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hostcini www.webhosting.info Türkiye sıralamasında ilk 25 içinde ve şu anda 19.cu sırada. Bundan 4 ay önce ise 23 cü idi. Kısacası sürekli ilerlemekte.
Şirket yönetim kurulu başkanı Kerem COPCU ise işini çok seven ve tüm edinimini datacenter'ina aktaran biri.
Şimdiye kadar reklam olarak nitelendirilmesin diye herhangi bir şey yazmamıştım ancak bana göre güvenle herhangi bir hizmet alabilirsiniz.
Şu anda bize ait server da Hostcini datacenterinda ve şimdiye kadar en ufak sorun yaşamadığımız gibi müthiş bir destek aldık. Buradan kendilerine teşekkür ediyoruz.
%15 e gelince bana iyi bir oran gibi geldi. Reseller aldığım zamanlarda x hosting firmasına cpu+ram oranını %10 a çıkarmaları için oldukça dil dökmüştüm. Sanırım ortalama %5 veriliyor. Hosting işiyle uğraşan arkadaşlar bunu benden daha iyi bilirler.
Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5