İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostcini Toplu domain tescili

E

eyciey

Misafir
Toplu domain tescili yapacağım. Forumlarda yazıldığına göre bir firma ama toplu tescil yapcak kadar iyi mi güvenilir mi ? Bide domain bayililiği nedir ve her bayilik için ayrı paramı ödemek gerekiyor ? .com ayrı .net için ayrı mı açıklarsanız sevinirim.

S

seven7

Misafir
bence toplu tescili 1-2$ fark ver yurt disindan yap.bence tabii...

C

c4®

Misafir
ismini duymuştum , ama önceden arkadaşlar o kadar iyi mi orası yaws ?

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi ne kelime harika başka yerlerle hiç uğraşma domain site tavsiyem benım en önem verdigim ikisitem orada. + 4 tanede info domainim var

H

hostunnet

Misafir
Omnis.Com'dan şaşma derim. 3 senedir kullaniyorum hicbir sorun yok. Hersey ucretsiz.

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
11 adet domain var domaisnsite.com da :D
+ 2 tane daha geliyor transfer olarak...

S

SempatiX

Misafir
Benimde 11 adet domainim var domainsite.com da ve hiçbir sorunum yok... Bende 7 domainimi daha oraya transfer edicem... Domainsite ve Godaddy favorimdir... Ama Godaddy pahalıdır domainsiteye göre... Tavsiye ederim yane...

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buralarda pek tutulmaz ama godady.net servisleri de gayet güzel.. çok ucuz değil 8.99 domain kayıt ücreti ama artık paypal ile de ödeme kabul ediyor.. daha ne olsun :)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2 tane domainsite.com 3 tane directnic 1 tanede domainsarefree'da domainim var.. şimdilik :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5