İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostgator Affiliate programı ?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Hostgator affiliate programı ile ilgili tecrübeleriniz nelerdir ?
Kuralları, ödeme sistemi vb gibi konulardaki tecrübenizi paylaşırmısınız

T

trgy

Misafir
Ben daha önce baya bir araştırmıştım bu konuyu. Ödemeyi paypal ile yapıyorlar ve de ilk ödemenin tamamını size aktarıyorlar. Mesela 24 dolarlık bir satış yaptınız 24 doların hepsini size gönderiyorlar. Bu iş ile geçimini saplayanlar da var. Örnek vermek gerekirse http://www.hostgatorturkiye.com/ bu site tamamen affiliate programı kullanıyor. Siteyi incelersen ne demek istediğimi çok rahat anlarsın zaten.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kendi siteleri üzerinden değil de, cj'den filan katılırsanız daha iyi. Kendi sitelerinde ödemeleri bekletmeme, yapmama gibi olaylar ortaya çıkabiliyor diye duymuştum.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
cj türkiyeyi kabul ediyormu peki ?

sakkaro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende yeni denemeye başladım bakalım nasıl sonuç verecek

Sfenky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Deneyen arkadaşlar ne sonuç aldılar ? CJ hakkında detaylı bilgi mevcut mu ? Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5