İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hostgator tam bir virusgator

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
arkadaşlarlar 0.01 cent verip hostgatordan host aldım daha 2 hafta bile geçmeden suspend etmiş internet sitemi siz siz olun bu ucuz alıcam diye bu çapulculara güvenip yola çıkmayın.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden suspend etmiş? virusgator ile ne alaka? ben 2 senedir sorunsuz kullanıyorum

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
valla neden suspen ettiniz diye mail yolladım bu anlamsız maili yollamışlar..

Your site has not yet been activated because you have not yet responded to the verification email that we sent to you. Please reply to that email, and your service will be activated. Thanks, and please let us know if we can assist with anything else

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
valla neden suspen ettiniz diye mail yolladım bu anlamsız maili yollamışlar..

Your site has not yet been activated because you have not yet responded to the verification email that we sent to you. Please reply to that email, and your service will be activated. Thanks, and please let us know if we can assist with anything else
:)
ilahi blade78...
sen adamı öldürürsün...
adamlar ne demiş anlamadan ne demeye bööyle yazarsın? E-mail aktivasyonu yapmamışsın, çamuru hostkatırına atarsın.
offf offf...

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Yazdıkları maile cevap atarsan hesabını aktifleştireceklermiş :)

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
Hello, Thank you for your order with HostGator.com! In order for us to setup your account, we will need you to call us and verify your account. If you are unable to call us, you can also respond to this ticket with a scanned copy of a Photo ID such as a passport or drivers license. In addition to a photo ID, please include a scanned copy of the credit card that was used in your account purchase (assuming you purchased a hosting account with a credit card). For security purposes, you can mask off all the digits of the card number except for the last 4 digits. Please provide us with the above requested information at your earliest convenience to ensure that your account with HostGator is setup as soon as possible. We apologize for any inconveniences that may result from this process. This extra verification is done for your security and is done to ensure that your order is not fraudulent. The web hosting industry unfortunately has a high rate of fraudulent orders and this sort of verification helps us drastically reduce fraud and help ensure our customers remain secure. This is a one time process and will not be something you will have to do in the future.

maili yolladım kişisel bilgilerimi istiyorlar:(

sizdende o kadar belge istiyorlarmı yani bu pasaport çıkıyoruz sanki ne iş bu arkadaşlar..

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
kişisel bilgilerimi neden yollıyayım canım host mu kiralıyoruz yoksa ev tapusumu alıyoruz .millete dağıt bilgilerini sonra başımıza felaket gelsin.yani benim kızdığım neden sadece benden alıyorlar bir arkadaş var 1 aydır kullanıyor hala bir onaylama belgesi istememişler..

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
kişisel bilgilerimi neden yollıyayım canım host mu kiralıyoruz yoksa ev tapusumu alıyoruz .millete dağıt bilgilerini sonra başımıza felaket gelsin.yani benim kızdığım neden sadece benden alıyorlar bir arkadaş var 1 aydır kullanıyor hala bir onaylama belgesi istememişler..

Aldığınız hesap bilgileri ve kredi kartı (pp.vs) uyuyorsa istemiyorlar. Yani her host alandan istemiyorlar. Mutlaka birşeye takılmış olmayasın?

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Kısaca: Senin sen olduğuna güvenemiyorlar ve senin sen olduğuna inanabilmeleri için senin senliğini (kimlik veya özlükle ilgili birşey) sunmanı istiyorlar.

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
emaile gelen faturaya baktımda evet paypaldaki isimle kayıt olduğum isim aynı..isimleri aynı sallama yok..

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bende o kupon ile almıştım. Birkaç gün içinde kapanınca ilk etapta noluyor ya dedim :D Sonra öğrendimki onay gerekiyormuş. Hemen bilgileri taratıp gönderdim fazla zaman geçmeden hesap tekrar aktif oldu.

T

trgy

Misafir
Ver gitsin zaten ulaşmak isteyen her türlü senin bilgilerine ulaşır. İnternette bu işleri yapıpta kimse bilgilerini gizleyemez.

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
Ver gitsin zaten ulaşmak isteyen her türlü senin bilgilerine ulaşır. İnternette bu işleri yapıpta kimse bilgilerini gizleyemez.

hangi host firması müşterilerin kimlik bilgileri istiyor onu gösterin.yani müşteriyi böylemi çekecekler yoksa kendilerinden itecekler.o kadar host firması var neden onları tercih edeyim oda var sonuçta 1-2 hafta sonra paralı olacak 7 dolar verecem ayda..
yani bunların yaptıkları 1 cente host aldımya gene bir hesap açmayayım diye düşünceleri yoksa host firması kıyamet gibi piyasada..

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
hangi host firması müşterilerin kimlik bilgileri istiyor onu gösterin.yani müşteriyi böylemi çekecekler yoksa kendilerinden itecekler.o kadar host firması var neden onları tercih edeyim oda var sonuçta 1-2 hafta sonra paralı olacak 7 dolar verecem ayda..
yani bunların yaptıkları 1 cente host aldımya gene bir hesap açmayayım diye düşünceleri yoksa host firması kıyamet gibi piyasada..

Her host firması müşteri kimlik bilgilerini istiyor ;) Tc kimliğine varana kadar alışveriş yapıyorsan vereceksin. Ha almayanlar ayrı ama Türkiye'de ticaretin kuralı budur..

akbas

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ben ilk host aldığımda bişey istememişlerdi. Fakat 2. seferde kk ve kimlik, ehliyet yada pasaport scan istediler gönderdim.

O

Orion

Misafir
kimlik üzerindeki seri no falan silerek gönderebilirsin. bunu genelde herkesten istiyorlar. dolandırıcıları hekerleri falan itiyorlar. noemal düzgün kullananlar rahat etsin fiye.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5