İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HOSTGATOR'dan İLK AY 0.01 $'a VPS !!! (Resimli Anlatım)

onur245

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar hostgatordan ilk ay 0.01 $'a LEVEL 1 paketini VPS alabilirsiniz.Sonraki aylar ise 19.95 $'dan devam edebilirsiniz. 2.ay ister devam edin ister devam etmeyin. !

Level 1 VPS Paketi Neler İçermektedir?
CPU
0.56 GHZ
RAM
384 MB
Disk Space
10 GB
Bandwidth
250 GB

Ayrıca Bütün levellerde bu kod indirim yapar
LEVEL 2. paketi alacaksanız ilk ay ; 4,95 $
LEVEL 3. paketi alacaksanız ilk ay ; 14,95 $
LEVEL 4.paketi alacaksanız ilk ay ; 44,95 $
LEVEL 5.paketi alacaksanız ilk ay ; 69.95 $

RESİMLİ ANLATIM

1-) İLK OLARAK BURAYA TIKLAYARAK HOSTGATOR'A GİRELİM.VPS HOSTİNG MENÜSÜNE TIKLAYALIM.
host1.jpg

2-) Ardından açılan sayfada almak istediğimiz hostingi (LEVEL 1) seçelim ve resimdekileri uygulayalım.
host2.jpg

3-) Billing adress kısmını kendimize göre dolduralım ve payment information kısmınada ödeme yönteminizi (paypal veya kredi kartı) seçin ve bilgileri girin.Hemen altında promotional code yazıyor oraya büyük harflerle TEXAS yazın.ve ardından ödemenizi tamamlayın emailinizi kontrol edin.
host3.jpg

Promosyon kodu: TEXAS

whoeveryouare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Hostgator için en güncel indirim kuponlarını HOSTGATOR KUPON KODU adresinden bulabilirsiniz.

%20 veya $25 lık indirim kuponlarını VPS alımları için kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5