İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting Alacağım

kpss teknik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.kpssteknik.com web siteme hosting alacam veya sponsor arıyorum

enaz 3 gb disk alanına alt alan adı olan

hızlı olan veya sınırsız hosting alacam önerisi olan firmalar varmıdır ?

mail adresinde sorun olmuyacak
ve hostingde hiç bir sıkıntı olmasın şimdiden teşekkürler

CloudBunny

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
CloudBunny

Merhaba,

İsteğinizi karşılayacak kesinti veya hizmet konusunda kesinlikle sorun yaşamayacağınız %100 gerçek Cloud hosting paketlerimiz bulunmaktadır. Sitemizi ziyaret ederek yüksek özelliklerde paketlerimizi inceleyebilir, herhangibir şüpheniz varsa 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü hemen aktif edebilirsiniz.

Teşekkürler.

Yeni cloud teknolojisiyle sunucu kaynaklarınızı fazla kullandığınız durumlarda bile yükü birden fazla sunucuya dağıtarak işlemlerinizin güvenli ve hız sorunu yaşamadan yapılmasını sağlamaktadır.

Cloud teknolojisi hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen Neden Cloud ? sayfamızı ziyaret ediniz:

http://www.cloudbunny.net/why-cloud.php

1 İle 10 arasında site barındırabileceğiniz hosting paketlerimiz:
(Ödeme: Aylık, 3 Ayık, 6 Aylık, Yıllık)

http://www.cloudbunny.net/cloud-web-hosting.php

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Merhaba,

Dilerseniz firmamızın vermiş oldugu hizmetlerden yararlanabilirsiniz, Limitsiz Platinium paketi ile hiçbir sorun yaşamazsınız..

# Tüm makinelerimizde litespeed mevcuttur. Türkçe cPanel ve ekstra olarak cloudswicther mevcuttur. Bu sayede asla hostinglerde sorun olmaz.

Mail sorunundan kastınız forumunuzdaki şifremi unuttum yenile talebinde hata gelmesi ise bizde öyle birşey söz konusu değil bünyemizde barınan forumlar mevcuttur.

+ Yıllık platinium limitsiz hosting sadece 50 tl'dir ve aynı zamanda hediye alan adı mevcuttur.
www.platiniumserver.com

demhatbartin

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba,

Dilerseniz firmamızın vermiş oldugu hizmetlerden yararlanabilirsiniz, Limitsiz Platinium paketi ile hiçbir sorun yaşamazsınız..

# Tüm makinelerimizde litespeed mevcuttur. Türkçe cPanel ve ekstra olarak cloudswicther mevcuttur. Bu sayede asla hostinglerde sorun olmaz.

Mail sorunundan kastınız forumunuzdaki şifremi unuttum yenile talebinde hata gelmesi ise bizde öyle birşey söz konusu değil bünyemizde barınan forumlar mevcuttur.

+ Yıllık platinium limitsiz hosting sadece 50 tl'dir ve aynı zamanda hediye alan adı mevcuttur.
www.platiniumserver.com
http://www.platiniumserver.com/ şuan kullanmış olduğunuz tema idunya teması kırmızı hale getimriştim demekki yapığımız kiş w@rez'e düşürmüş :)

wess34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sim iletişim teknolojileri olarak hızlı ve güvenli sunucularımız ile kaliteli hizmet veriyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti ile tüm ihtiyaçlarınıza güleryüzlü hizmet garantisi!

Tüm hizmetlerimizde her zaman ekonomik fiyat ile en üstün hizmet kalitesi!

Güçlü ve hızlı sunucular ile %99 FTP ve web site erişimi garantisi!

13 yıllık bilgi birikimi ve güvenli web hosting hizmetlerimiz ile web sitelerinizi sunucularımızda güvenle barındırabilirsiniz.

Esnek ve geleceğe dönük ihtiyaçlarınızı karşılayacak uygun fiyatlı windows platform web hosting paketlerimizden bir tanesini seçebilirsiniz.

Aşağıdaki adresten hosting paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

http://www.similetisim.com

Firma Bilgileri:

• Ünvan: Sim iletişim teknolojileri bilişim ve güvenlik hizmetleri
• Adres: Kordonboyu Mah. Marmara Cad. Martı Apt. No: 5 Dükkan: 2 - Atalar - Kartal - İSTANBUL
• Kuruluş Yılı: 1999
• Tel: +90 216 386 87 63
• Tel: +90 216 506 16 26
• Web: www.similetisim.com.tr
• E-Posta: [email protected]
• Vergi Dairesi: Pendik
• Vergi Numarası: 7410403736
• BTK Yetki Belgesi: YS-2750

azad-sterk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam eğer gerçekten adam akıllı bir firma istiyorsan ve aradğın özellikler bunlarsa hiç bekleme gelin hemen
-Güleryüz hizmet
-7-24 canlı satış desteği ve ticket gece 3'te canlı desteğe girdim öylesine adamlar çalışıyor yani
-Sınırsız cpu TR'de ilk inanmıyorsanız canlı desteğe girin konuşun.
-Fazla para vermene gerek yok fiyat neyse odur.Almanya ve Türkiye lokasyonlular kendi verimerkezleri yani +6000 sunucu
ben kullanıyorum sorunsuz

http://goo.gl/JgTfjb

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5