İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting Alacaklara Duyuru

pdfbooks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçek 7/24 teknik destek,

30 gün geri ödeme garantisi, sorgusuz sualsiz.

Sınırsız web alanı, Sınırsız bant genişliği ve Bayi Hosting Planları

Uzman Teknik destek ile

Hosting8Domain

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Telefon numarası 242 antalya...
İşte reseller alıp veya server kiralayıp host açmışlar..
pdfbooks arkadaş ta işin içinde heralde ki böyle bir firmayı övmüş.
Yanlış anlaşılmasın ama ya daha yeni açılmış bir firma ya da internet sitesi yeni açılmış ama normalde yerel çapta satış yapıyomuş.

pdfbooks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucularımız bize ait dedicated sunuculardır, WHM control panel yüklü Linux dedicated sunuculardır.

burdan başka bir şirketi değil bize ait bir firmayı tanıtıyorum, asıl amaç yurt dışına satış yapmak onun için türkçe site yapılmadı,

hosting almak isteyen varsa çalışabiliriz, 10 yıllık sunucu yönetimi deneyimimiz var, 25 yıllıkta programlama geçmişimiz, bu işe yeni başlamadık, Sadece bu şirket yeni

burası zaten şirket tanıtım bölümü değilmi? değilse yazdığımı sileyim,

kusura bakmayın ali bey rahatsız ettiysek sizi

Telefon numarası 242 antalya...
İşte reseller alıp veya server kiralayıp host açmışlar..
pdfbooks arkadaş ta işin içinde heralde ki böyle bir firmayı övmüş.
Yanlış anlaşılmasın ama ya daha yeni açılmış bir firma ya da internet sitesi yeni açılmış ama normalde yerel çapta satış yapıyomuş.

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sunucularımız bize ait dedicated sunuculardır, WHM control panel yüklü Linux dedicated sunuculardır.

burdan başka bir şirketi değil bize ait bir firmayı tanıtıyorum, asıl amaç yurt dışına satış yapmak onun için türkçe site yapılmadı,

hosting almak isteyen varsa çalışabiliriz, 10 yıllık sunucu yönetimi deneyimimiz var, 25 yıllıkta programlama geçmişimiz, bu işe yeni başlamadık, Sadece bu şirket yeni

burası zaten şirket tanıtım bölümü değilmi? değilse yazdığımı sileyim,

kusura bakmayın ali bey rahatsız ettiysek sizi
Ben size burda konu açamassınız mı dedim. Eleştirdim sadece. ys belgsi var mı sorusuna cevap alabilmiş deiliz bu arada

T

themaniac

Misafir
hocam YS belgeniz yoksa yurtdisi hosting olmasi gerekir. Benim mesela hosting'imin YS belgesi yok. cunku benim ihtiyacim yok. Yurtdisindan veriyorum ben hizmeti. Ama bu sekilde belgeniz olmasi gerekir. bilginiz olsun.

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
10 yıllık sunucu yönetimi ve 25 yıllık programcılık geçmişiniz var ama demek ki Türkiyede host geçmişiniz yok ki en azından ys belgesi almadan konu açmanızın yanlış oluduğunu bir önceki sayfadaki sabit başlıkdan anlayabilirdiniz.

Not:Konuda olmanıza rağmen ys belgemiz var demdiğiniz için ys belgenizin olmadığını varsayarak mesajımı yazıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5