İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting aranıyor [Reseller]

D

deja-vu

Misafir
5 gb web alanı
100 gb aylık bant
linux server arıyorum. 7 belediye sitesi, 4 tane de 1000 üyeli forum barındıracağım. önerilerinizi, tekliflerinizi bekliyorum,

F

fatihhk

Misafir
Tekliflerinizi banada yollarmısınız.Topic kirliliği olmasın.
Hemen hemen aynı özelliklerde bi reseller e de benim ihtiyacım var.
Saygılarımla...

F

fatihhk

Misafir
resellerzoom da özel dns adresi ve müşteri için cpanel varmı?

edit:özel dns adresleri ek olarak varmış gözümden kaçmış

peki müşteri için cpanel varmı?
onu hala göremedim ;)

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Tabi zaten müşteri için cpanel var ama türkçe mi onu bilmiyorum kullananlar varsa yazsın.

B

Baria

Misafir
hayır ben kullandım gayet memnunum. hatta 27 sinde ödemem gereken param var ödemedim ama hala açık siteler. :) yani ödemeyince anında kesmiyorlar.

panel ingilizce hiç bakmadım türkçe varı yokmu diye

hardiskim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşım pm gönderen Türk kardeşlerimizden al bence dışarıya paramız gitmesin yineden sen bilirsin:)

D

deja-vu

Misafir
istanbulteknik.net den aldım adam kayıp 2 gun once wındows server ı kapandı sımdıde lınux olanı kapanıyo vurulmus ortalıkta yok baska bı yerden aldım o da kayboldu gıttı ''Türk kardeşlerimizden al'' derken 500 kere dusunmek lazım bence

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
deja-vu' Alıntı:
istanbulteknik.net den aldım adam kayıp 2 gun once wındows server ı kapandı sımdıde lınux olanı kapanıyo vurulmus ortalıkta yok baska bı yerden aldım o da kayboldu gıttı ''Türk kardeşlerimizden al'' derken 500 kere dusunmek lazım bence

Çok haklısınız aslında ama ortada olan bişey var. Bu işte deneyim sahibi olmuş insanlar inan bana konuşma tarzından bile kimin ne olduğu anlaşılıyor. Ve bu arkadaş ile ilgili geçmiş yorumları inceleyiniz. Ama butür adamlar piyasaya çıkınca n işini layıkı ile yapan arkadaşlarımızın hem adı lekeleniyor Hemde müşterisi kaçıyor. Vurulduğu yada vurulmadığı konusunda ise pek sanmıyorum. Çocukça şeyler bunlar kimse inanmaz.

L

lostinshadow

Misafir
ne olursa olsun kesinlikle işi sağlama almak lazım. bir telefonu, adresi olmayan biriyle iş yapılırsa sonra aylakta kalıyor insan...

deja-vu ismimi geri alayım ben

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5