İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting aranıyor

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Normalde kullanıdıgım bir yer var ancak burası guvenlık sebebıyle localhost harıcı mysql e baglantı yapılmasına ızın vermıyor.

Benim de hergun duzenlı olarak 100kbyte kadar verıyı bu hosta gondermem gerekıyor calısmalar sonucunda ..

Bana yanlızca mysql DB ve bu bilgileri yayınlayacagım bir php sayfası saglayabılecek biri aranıyor.

not : gunluk 100Kbyte in ve 100Kbyte out olamak uzere total = 200Kbyte veri transferi olucak DB herseferinde yeni bilgi gelmeden kendini sıfırlayacak o yuzden extra bir alana ihtiyac yoktur..

ps2: ipsi devamlı degisen hosting bulmamız mumkunmu? zor bir soru sanırım ben bulamadım...

ps: lutfen verileri su sekilde yolla bu sekilde yolla gibi onerilerde bulunmayın , aradıgım verileri nasıl yollayacagım degil bana bu ozellikleri verecek bir yer kişi vs

ilgilenenlerden mesaj bekliyorum...

iyi çalışmalar

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kullandığınız kontrol paneli cPanel ise, MySQL database bölümünden sayfanın en altında Erişimine izin verilen hostlar kısmına bir % işareti koyarsanız dışarıdan bağlantı kabul eder.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5