İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

(Hosting) Barındırma Hizmeti Tavsiyeleriniz

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Alışveriş Eticaret Projemiz bünyesinde barındırma (Hosting) hizmetine ihtiyacımız olacak yalnız paylaşımlı istemiyoruz bize ne önerirsiniz ??

Özellikleri bir alışveriş sitesi barındırma hizmeti ne veriyorsa o hizmetleri baz alabilirsiniz..

Sitemizde Video olabilir ürünlerin tanıtımıda..

Makina alırsak avantajları dezavantajları nedir? Gerek varmı sizce ?

Teşekkürler

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
ilk aşamada güzel bir vps , gayet yeterli olur kanısındayım.

Mywedding hiç bir bilgim yok bu konuda nasıldır nedir açıklarmısın acaba ?
Virtual Private Server nerden nasıl kiralanır hangi firma iyidir bu konuda acaba ??
Fiyatlar ortalama nedir ne olmalıdır?
Bu bir dedicated değil Adından anlaşıldığı gibi Özel şirkete ya da web sitesine özel değilmi??

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bu konuda sadecehosting, natro gibi türk firmalara çalışmanı tavsiye ederim.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
bussiness host olarak verdim ,

Anladım ama ben Sadece alışveriş sitemi barındırabileceğim paylaşımsız bir hosting hizmeti ararım. Bunun la ilgili bir tavsiyen varmı acaba ??
Ya da ben yanlış bir iş mi yapıyorum paylaşımsız hosting aramakla ??
Çünkü kendime ait bir script yazdıracağım ve onun içinde barındıracağım ve sanırım fikir olarak bu scriptin yazılımı da adıma kaydettireceğim (Yazılım firması ile anlaşmam böyle olacak)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5