İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting Beni Kovuyor

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Arkadaşlar Böyle birşey Varmı Yha 15 GB BW ile Başlamıştım Max Bw limiti Sonra Devamlı Kapanıyordu Host BW 25 GB yaptık Baktık Yine Kapanıyor BW Limited Felan Yazıyor Host Verende Bizim Arkadaş Dayanamadı BW Açtı Önümüzü :) Ama Sonra Bi Baktık ki 200 GB BW Harcamışım Adam Bizi Kovuyo :) Ne Yaptıkda Bu Kadar BW Yedik Ajaba :D

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o kadar hitle o bwnin yenilmesi imkansız

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ki; 200 gb bw yemek her baba yiğidin harcı değildir

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sitenin bu kadar trafik harcaması imkansız.Ya sunucuda bir sorun var ya da siteye bir saldırı falan yapılıyor ve aşırı trafik tüketmesi sağlanıyor..

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Bilmiyorum baba Harcıyormuşum inşallah siz bu kadar trafik harcayan siteyi kovarmıydınız.

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen bu site hayattta yiyemez o kadar bwyi.

bakiyorum site içinde calisan bi tek FLV Online Converter var oda seni etkilemez.

ya reklam yapiyorsun, yada subdomaininde birşeyler oluyor, veya Bilhost'un dediği gibi asiri saldiri var veya yazilan trojenlerin ana sayfalarina senin siten eklenmiş yada eklemişsin. ama onunda etki edeceğini sanmiyorum.

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi dedicated kullanicisi yani hostingcinin en az 2000 en çok sınırsız bw hacmi vardir. eğer cok müşterisi var ise, sana harciyacaği bw yerine 10 müşteri daha alir .) ama sınırsız bwsi var ise bi sorun yoktur. ama bence o şekilde değildir. yani yanlarindaki 15 fazladir. max. olsa olsa 3 GB yer o site. ki oda zor

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
cPanele gir webalizerden istatiskilerine bak ayrıca makina sahibinden apache acces loglarını iste birileri dosyalaını sömürüyor yada senin hesabından bir dosyayla başka serverlere saldırıyor olabilir.cPanel den hotlink korumusını aç, logları ve istatistikleri nlamıyorsan buraya koy bakalım.

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim sen 2006 nin kaydini gösteriyorsun? ve yıllık yediğin bwden bahsediyorsun sanırım.

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
İşte Bende Onu Çözmeye Çalışıyorum Yoksa Hosting Arayacağım gerçi bu BW harcamaya Para dayanmaz bea :)

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sunucuda bu sekılde baska problem yasan var mı ? yoksa tek sende mı mevcut bu sorun

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla benim 5k lik kullanicilarim var ki üstüne üstlük phpnuke tabanli sqllari yüksek. resim albümleri v.s leri var. yedikleri bw 450 mb

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5