İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting Büyük Trafik

I

iyiyiz

Misafir
hosting alicam,sitemin ziyaretcisi günlük 8 bin tekil civari.Sitemden video klipler yayinliyorum,buna file hosting desek daha dogru olur,500 MB alan ve sorunsuz trafik im vardi,******den almistim,adam askere gidicen geride kalanlar mahfettiler ortalagi,bir arkadasinda basina gelmis aynisi benim basima geldi,parayi almasina ragmen *******ertesi günü habersiz (benimde aynen böyle oldu) serveri kapatmis,tabi bende arkadasta üstüne bir bardak soguk su ictik.Yeri gelmisken sakin ***** ye ugramayin bile derim sizlere.Bir cok kisinin cani yandi bu ******nin file hostinginden.Insan haber verir madem kapatacaksin dosyalari pc ye yükleyelim yada kapatacaksin yeni yer bulalaim bir gün sabret,6 aylik emek gitti,iki kisilik firmalara güvenim kalmadi artik.Adam gibi bir yer ariyorum.Yabanci olucak %100,bilen varsa yardimci olursa tavsiye ederse sevinirim.Fiyati makul,trafik i yüksek bir yer lütfen.

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş olsun ama firma ismi vermeseydin daha iyi olurdu. vereceksende bir ekle durumu açıklığa kavustursaydın keşke. Türkiye'de de işini ii yapan host şirketleri var yabancılar bundan farklısını yapmaz sanmıyorum.

I

iyiyiz

Misafir
Tamam ismi editledim,5 aydir ben calisiyordum 7 aydirda arkadas calisiyordu,kesin tanirsinsiniz hepiniz,hadi ben neyse cocuk tepetaklak gitti,ne hiti kaldi ne sitesi nede videosu,yedek olayi sorun degil,sonucdda haber verilseydi baska bir yer aranirdi.Neyse üzüntü verici bir olay bu hic yakismadi o kisilere.Bir dahami onlar? Töbe

Neyse konumuza dönelim google dan bir yer buldum ingilizcesi olan bir arkadas bakabilirmi,absürt hosting ayni zamanda bu yer aylik 8 dolar filan,bakiniz vereyim adresi

http://www.servage.net/

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
7 Euro'ya 330 GB trafik veren bir yer mutlaka cesitli sinirlandirma getiriyordur, bence orayi dusunme. Ne kadar trafige ihtiyacin var, 1000 GB sinirli alip guzel guzel kullan bence, artik yuzlerce server baglamaktan tikanmis portlara yeni server ekleyip unmetered diye satilan yerlerden verim alamazsin.

T

TR1Servers

Misafir
"iyiyiz" eğer yabancı firmalardan bulamazsan yardımcı olmak isterim. İletişim bilgilerimizi PM olarak yolladım.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyiyiz' Alıntı:
Tamam ismi editledim,5 aydir ben calisiyordum 7 aydirda arkadas calisiyordu,kesin tanirsinsiniz hepiniz,hadi ben neyse cocuk tepetaklak gitti,ne hiti kaldi ne sitesi nede videosu,yedek olayi sorun degil,sonucdda haber verilseydi baska bir yer aranirdi.Neyse üzüntü verici bir olay bu hic yakismadi o kisilere.Bir dahami onlar? Töbe

Neyse konumuza dönelim google dan bir yer buldum ingilizcesi olan bir arkadas bakabilirmi,absürt hosting ayni zamanda bu yer aylik 8 dolar filan,bakiniz vereyim adresi

http://www.servage.net/
burasi filehosting hizmeti vermiyorki

burasida ayni filehosting degil
http://www.dogtech.net

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
symbiantech' Alıntı:
Geçmiş olsun ama firma ismi vermeseydin daha iyi olurdu. vereceksende bir ekle durumu açıklığa kavustursaydın keşke. Türkiye'de de işini ii yapan host şirketleri var yabancılar bundan farklısını yapmaz sanmıyorum.
Cok iyi yapanlar elbette Vardir yalniz burda bende file hosting araniyor diye baslik actim
Pm atildi ekledim fiyat verdiler Ok dedik 5 dk sonra msn e baska birisi dahil oldu konusmaya fiyat bir anda 3 katina cikti
2 gene ayni sekilde Ordada fiya verildi 3 degisik sekilde ve ozellikle Unlimited Bw diyerek yazmistim verilen fiyatlardada unlimited Bw olarak verilmis daha sonra oda ayni sekilde Unlimited bw calismiyorum 3Gb alan 2TB Bw 90 YTl(basliga verdigio cevabin 3 kati fiyat)
3 bir baska ornek reseller Hosting satiyor firmanin bir tanesi
sorum su: acaba php surumunuz kac
verilen cevab: o ne demek ??
4 bir baska Hosting sorum aynen soyle file hosting de dosyalari upload ederken bir sinirlama varmi ornek 50MB den fazla dosya yukleyemezsiniz gibi
bunu anlatmak icin 30 dakika ugrastim :)
file hosting bulabilcegimiz saglam bir yer yokmu ??

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fenerli' Alıntı:
www.fileburst.com burayı tavsiye ederim, kendi serverlarımız olduğu halde 1,2 proje için buradan hizmet alıyoruz.
orasina daha once bakmistim tesekkurler
Dun aksam Bir tane buldum ve denemek icin 1aylik su an icin sorun cikmaz sa Bw de felan ucret olarakda cok uygun sekilde

I

iyiyiz

Misafir
culpable buldugun yeri benimlede paylasma imkanin varmi acaba.

tesekkürler.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyiyiz' Alıntı:
culpable buldugun yeri benimlede paylasma imkanin varmi acaba.

tesekkürler.
tabiki neden olmasin ama dedim 1ay lik deneme icin bir baslangic yaptim istersen simdi vereyim adresini istersen ben 3-4 gun denedikten sonra sorun cikmaz isee ozaman sende alirsin

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fenerli' Alıntı:
www.fileburst.com burayı tavsiye ederim, kendi serverlarımız olduğu halde 1,2 proje için buradan hizmet alıyoruz.
ilk once buraya bakmistim google da file hosting yazinca ilk basta cikiyor ama buranin fiyatlari gercekten cok pahali degilmi sence?? yoksa biz yanlis yeremi bakiyoruz ??
benim su an kullanmaya basladigim fiyat olarak cok cok hesapli download edenler icinde 1mbs ile download eden var ve en kotu download eden 2 dosya ayni anda 220Kbs ile download etti Ins bir sorun cikmaz kullanmaya devam ederiz
denemek icin 2gb space sinirsiz Bw + ip adresi 20$aylik sayet boyle giderse ve bw olayida dedikleri gibi ise ay sonu space yi hemen 20- 30 Gb a yukseltirim

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben dakikhost , u kullanmaya basladim bayagi guzel gibi ve Fiyatlarida burdaki verilen adreslere bakinca fiyatlari cok uygun bana gore

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5