İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting cpu trafik limiti nedir?

ceyzer

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaslar ben isimtescilden hosting aldim sinirsiz trafik ,cpu nedir bilmiyorum bile neyse sitenin hiti 2k oldu.Site wp film kodlarla eklenmis filmler sizce kac hite kadar dayanir simdi gun icinde anlik 15-25 online izleyici oluyor.Arastirmama gore cok degiskenmis bu trafik cpu yeme olayi reklam deseniz gelir henuz sifir daha.ne gibi onerinileriniz olur yardimci olursaniz cok memnun olurum

djpaste

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle isimtescil'de çok sıkıntı yaşarsınız kimse isimtescilin hosting hizmetinden memnun değil. 100 kişiye kadar dayanır siteniz isimtescil'de. Yazılımınız, wordpress'iniz de ki eklentiler anasayfanızın dosya miktarı bir çok şey etken ama isimtescil'in alt yapısını bildiğim için diyorum kişide güme gider siten emeğin falan. Değişkenliği firmanın alt yapısına göre de şekillenebiliyor. Natro da mesela benim sitem hosting de anlık 2k yı gördü. wordpress üstelik.

ceyzer

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Tskler yorumun icin bende yeni yeni ogreniyorum.Her hafta cpanelden backup aliyorum.ilerde sorun cikarsa onlar yeterli gelecektir degilmi o zaman emekler bosa gitmez diye dusunuyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5