İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting domaini olan var mı?

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar host sitesi için elinde domain olan var mı?
varsa alanadı nedir? fiyat nedir?
iyi çalışmalar.

M

mavidusler

Misafir
Webhostcenter.Net
Webhostcenter.Org

İstersen bunların ikisini devredebilirim. Transfer parası ödemek zorunda kalmazsın çünkü ikisi aynı hesapta.
Fiyat ikisi için 100 $
Paypal ile ödeme kabul

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hosting domaini arayacagına bence kendin bi marka olustur. icinde host hosting kelimeleri gecmemesine özen göster.. örn: karagen.com vargonen.com v.s..

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tavsiye domain isimleri :

konusanhosting.com
harikahosting.com
cekicihosting.com
komsuhosting.com
hostkur.com
hostingkur.com
hizlihosting.com
canlihosting.com
kontrolluhost.com
kontrolluhosting.com
onlinehostingevi.com

;)

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostlar.com
hostingsitesi.com

iyi fiyatlar verilirse satabilirim. normalde satma niyetim yok.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi yeteri kadar hosting firmasi var bence sen farkli olarak ikinci el host sat. Ciddiyim ... X kisisinin hostu var tatile gidecek 2 ay kullanmayacak diyelim hostunu baskasina sat sen arada komisyon al ...

domain : www.2elhosting.com

M

mavidusler

Misafir
Kernel32 o kadar yaratıcı olmak zorunda mısın :)) Şurda bi domain satacaktık domain önermeyen kalmadı :) Ya tamam satmıyorum ehehe

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi yalan degil turkiye de kac tane hosting firmasi var hic dusundunuz mu ?

Turkiye de kac webmasterin kendi sucunusu var hic merak ettiniz mi ?

Turkiye de kac tane cocuk ircd shell satiyor biliyor musunuz ?

Turkiye de kac hosting satan kisi host satma isini evden yapiyor ama kendini firma gibi gosteriyor biliyor musunuz ?

Hosting isinin sahsen ben bir karini goremiyorum. Ha 400-500 musteri ustune cikarsin adam gibi yaparsin isini ayri da eglence olsun diye bilmedigin ise de girilmez.

Lafim bu konuyu acana veya sana degil mavidusler. Yazik gunah o kadar paraya emege bosverin abi internetin sonu mu geldi mis gibi projeler var mis gibi imkanlar var onlardan yararlanin.

Hadi kolay gelsin eyvallah.

S

SaveTargetUs

Misafir
Sizler için konuşmuyorum, uni'den bir arkadaşım söyledi, gülebilirsiniz ama bana dediki ( internetten hiç anlamıyor, bilgisayardan anlıyor ) internet cafe işletiyor 30 makine var. 512 dsl bağlantı var. Cafe yetmiyormuş gibi aynı bağlantıdan dediki hosting satıcam. Sitelerine benim reklamımı koy, bende sana limitsiz alan vereceğim dedi. Ben güldüm. Ertesi gün dediki mynet tarzı bir sitemiz olacak. Baya büyüteceğiz. Biz 5-6 kişi siteyi büyüteceğiz sende bize ortak ol. Bize öyle bi site yaz. Oyunlar felan olsun ekart mail herşey olsun dedi :) Bende hadi sonra görüşürüz dedim çıktım. Geçen gün tekrar gittim yanlışlıkla phpnuke kur dedi bana. Dedim anlamıyom. Yapmadım hiç birşey. Yani bilmeyipte uğraşan bir sürü kişi var. Yada uğraşmak isteyen.

Bilipte uğraşanlara lafım yok. Sağlam bir veya iki proje hazırlayıp sitelerle uğraşmak, geri kalan zamanda gezmek dolaşmak çok daha güzel, hayatınızı bitiriyorsunuz bilgisayar başında. Benimde gerçi aynı pek fark yok ama sıkılınca atıyorum kendimi sokaklara kafama esince geliyorum geri.

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
o normal makine kurmaya çalışanları anlayamıyorum
anlamak çok zor
çok yaratıcılar gerçekten
iyi bi makine 600 milyon
256 k adsl
hdd 60 gb olcak
oooo kaç site olur bunda kimbilir.

tanesini 50 milyondan satsam
bu ay 10 tane alan olsa tamam 1 senelik masrafı çıkardım :D

bende hosting satıyorum ama öyle herkeze değil eşe dosta
hepsi yakın arkadaşım yada tanıdık iş yeri sahibi.

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mexut' Alıntı:
hosting domaini arayacagına bence kendin bi marka olustur. icinde host hosting kelimeleri gecmemesine özen göster.. örn: karagen.com vargonen.com v.s..
mexut a kızacaksınız belki ama keske bu topici açmadan bu öneriyi birileri bana yapsaydı :)
arkadaslar verdigim rahatsızlıkdan dolayı özür dilerim, elinde .com uzantılı 75 YTL 'ye kadar fiyat çekebileceginiz böyle içinde host kelimeleri geçmeyen marka olabilecek domain varsa tekliflerinizi dinliyorum. hepinize teşekkürler.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@yasaklinkler onun ile host degil de belki kontor satar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5