İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting Firmaların Dertleri ve Sorunları :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
forumda herkez bir konu açıyor firmasından şikayetçi olanlar firma araştıranlar yorumlar istekler bulunuyorda neden hosting firmaların derlerini sorunlarını anlatacağı bir konu yok onu anlamadıgımdan bu konuyu açtım evet artık hosting firmaları dertlerini sorunlarını buraya yazarlarsa seviniriz.

Not: Yanlış anlaşılma olmasın sadece hosting firmaların arasındaki dayanışmayı biraz yüksek tutmak için açtım...Birde hosting firmalarıda kendilerini anlatacak biri konu olsun diye...İlginize çok teşekkür ederiz.Yorumlarınızı bekleriz.

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok iyi düşünülmüş bir konu aslında ve bence bir koparatif gibi bişey olabilir. Tabii bir koperatif kadar ayrıntılı bişey olaması tabii ki gerekmez. Benim en büyük sorunum Bazı arkadaşların fiyat hesaplaması yapamadan host satması ve hem kendilerini hemde müşterilerini madur edip sektöre darbe vurması eğer birleşirsek fiyatları aynı tutup müşterilerin hizmet e para vermelerini sağlıyabiliriz.

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nasıl birleşme olmalı mesela ? :) interflora gibi falan mı ? müşterinin bulunduğu konuma göre kooperatife kayıtlı hosting firmasına yönlendirilmesi gibi mi ? Arkadaşlar burası Türkiye. Kendinizi kandırıp boşa vakit kaybetmeyin bence bu tarz konularla.

Mack

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
şu kredi kartıyla ödeme sistemi türkiyeden sağlam bir banka veya firmadan kurulsa:)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bence kurulmaması cok mantıklı bence nıye dersen ozel calısan ek ıs yapan ınsanlar var bı sunucu kıralıyor bır web sablonu buluyor basıtce tasarlıyor veya bı scrıpt sonrada forumlarda reklamlar vs. yapılıyor ne vergı var ne fatura var yok. yanı bankalarda postları sırketler harıcı vermıyor tabıkıde bu yuzden boyle olması daha ıyı bence dıye dusunuyorum bide yerel sunuculara agırlık verılıp (telekomdan baglantıların daha uygun olması ıcın bırlık olunmalı adsl in tr ye gelmesı gıbı ) ınternetı daha hızlı kullanmak ıcın atılımlar yapılmalıdır dıye dusunuyorum
saygılar...

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TR'deki Sunucu Fiyatları Ucuzlasa !! Yüksek Bağlantı Hızları.. !! Olsa.. Dedicatedlerde.:)

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Batu' Alıntı:
Nasıl birleşme olmalı mesela ? :) interflora gibi falan mı ? müşterinin bulunduğu konuma göre kooperatife kayıtlı hosting firmasına yönlendirilmesi gibi mi ? burası Türkiye. Kendinizi kandırıp boşa vakit kaybetmeyin bence bu tarz konularla.
Batu bey yapıcı ve ciddi eleştirileriiz varsa yazınız Yoksa lütfen boş işlerle uğraşmadan kendi işinize bakınız.

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şerefz kullanıcı 1mb deneme hesabı istiyor zehir atıyor... boleleri...

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1 senedir host işi yapıyordum Belki duymuşsunuzdur. " AS Grup " adı altında yapıyordum işlerimi. ve O kadar bunalttılarki müşteriler inanın artık Boğazıma kadar geldi. Müşterilerimin biri bile şikayet etmedi bugüne kadar. sürekli müsemma gösterdim ne derlerse tamam dedim. ve inanın o kadar abarttılarki isteklerini scriptinde hata çıksa bana sormaya başlıyorlar. şu - bu ne varsa Weble alakalı bütün soruları bana soruyorlar onlar yüzünden kendime ve kendi sitelerime 1 sn vakit ayıramamaya başladım. Son olarak komple bitirdim. Kapattım AS Grup u 1 ay önceden kapatıyoruz haberini verdim ve bugün Bu akşam Bütün Hostları Serverden siliyorum. Toplam 150 müşterim vardı. ve inanın %60 ından memnun değildim.

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dsgnr' Alıntı:
1 senedir host işi yapıyordum Belki duymuşsunuzdur. " AS Grup " adı altında yapıyordum işlerimi. ve O kadar bunalttılarki müşteriler inanın artık Boğazıma kadar geldi. Müşterilerimin biri bile şikayet etmedi bugüne kadar. sürekli müsemma gösterdim ne derlerse tamam dedim. ve inanın o kadar abarttılarki isteklerini scriptinde hata çıksa bana sormaya başlıyorlar. şu - bu ne varsa Weble alakalı bütün soruları bana soruyorlar onlar yüzünden kendime ve kendi sitelerime 1 sn vakit ayıramamaya başladım. Son olarak komple bitirdim. Kapattım AS Grup u 1 ay önceden kapatıyoruz haberini verdim ve bugün Bu akşam Bütün Hostları Serverden siliyorum. Toplam 150 müşterim vardı. ve inanın %60 ından memnun değildim.
Adınıza üzüldüm. Dediğiniz çok doğru sizin iyiniyetinizi bazı suistimal edebiliyorlar bizde de benzer olaylar oluyor. Biz de daha çok bilgisizlikten oluyor. Yani Müşterimiz nasıl yapacağını bilmiyor. Biz direk olarak yapmıyoruz sadece yol gösteriyoruz bazıları anlayışla karşılıyorbazıları ise tahmin edilebileceği gibi böyle iş mi olur para verdim yapıcaksın diyor tabii anlatabildiğimize anlatıyoruz.

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hostsatis.Com' Alıntı:
Batu bey yapıcı ve ciddi eleştirileriiz varsa yazınız Yoksa lütfen boş işlerle uğraşmadan kendi işinize bakınız.

Üzgünüm, sizin için yok ne yazık ki.

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya öyle bu işten anlamayan adamlar geliyor ki , adam bana geliyor ve daha önceden tescil edilmiş domainin fiyatını soruyor bana bunu ne kadara satarsın diye :) Laf anlatmak da uzun sürüyor onun için bende msn desteğini kapattım mail ile destek vermeye başladım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5