İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting firmalarina bir sorum var

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Hosting firma sahipleri kendi sitelerimizden üyelerimize toplu email atma konusunda bir sinirlama varmidir.Mesela 25.000 üyeli bir site var ve toplu olarak email atabiliniyormu buna müsade ediyormusunuz yoksa bir sinirlama yapiliyormu ögrenmek istiyorum lütfen.

digital

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hosting firma sahipleri kendi sitelerimizden üyelerimize toplu email atma konusunda bir sinirlama varmidir.Mesela 25.000 üyeli bir site var ve toplu olarak email atabiliniyormu buna müsade ediyormusunuz yoksa bir sinirlama yapiliyormu ögrenmek istiyorum lütfen.

Merhaba;

Hosting firmalarının hizmet kullarına göre bu durum değişebilir.

Bu duruma izin veren firmalar var ama bununda karşılığında trafiği yüksek paketler almanız gerekmektedir.

Saygılar

tasarla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kaliteli firmalar ve müşterisini düşünen firmalar standart saatte 60 posta tanırlar. Bu firmanın sunucularınına barınan müşteri tipine göre değişiklik gösterir.

Eğer kaliteli bir firma ise hat band cpu vb limitleri koyan firmalar sizin hakkınızı en iyi koruyan ve size en iyi performansı veren firmalardır. Sınırsız kelimesi tamamen kandırmacadan ibarettir bunun aksini soyleyen varsa yazabilir.

Mail gönderiminiz de sağlıklı firmalarda mail fonksiyonları ile gondermeniz pek mumkun olmaz smtp hesabınızla gonderime izin verillir toplu bir mail işleminde 25 bin mail gitmesi çok zor bir durum. Muhtemelen time out süresini aşacagı için gonderme yarım kalacaktır.size özel vps vds almanız en mantıklısı.

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
kaliteli firmalar ve müşterisini düşünen firmalar standart saatte 60 posta tanırlar. Bu firmanın sunucularınına barınan müşteri tipine göre değişiklik gösterir.

Eğer kaliteli bir firma ise hat band cpu vb limitleri koyan firmalar sizin hakkınızı en iyi koruyan ve size en iyi performansı veren firmalardır. Sınırsız kelimesi tamamen kandırmacadan ibarettir bunun aksini soyleyen varsa yazabilir.

Mail gönderiminiz de sağlıklı firmalarda mail fonksiyonları ile gondermeniz pek mumkun olmaz smtp hesabınızla gonderime izin verillir toplu bir mail işleminde 25 bin mail gitmesi çok zor bir durum. Muhtemelen time out süresini aşacagı için gonderme yarım kalacaktır.size özel vps vds almanız en mantıklısı.
Yani host firmasindaki vps veya vds gecme durumunda bunun mümkün oldugunu söylüyorsunuz?

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
bildigim kadariyla genelde gunluk max 250 gonderim sagliyolar asim oldugu zaman mailleriniz trafiginiz down oluyor.
zamaninda vps onermislerdi bana ama buda firmadan firmaya degisir diye tahmin ediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5