İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting firmalarına korkunç rakip...

C

c4®

Misafir
>> Şimdiden 2-3 ay sonrasını görüyorum , hosting firmaları müşteri bulamamaktan tek tek piyasadan silinecek ..
>> Bu yeni firmanın ne kadar başarılı işler yaptığı konuşulacak.
>> Artık Türkiye 'de tek 1 hosting firması kalacak!

http://www.ttidc.gov.tr/ Buyrun burdan yakın :D ( TurkTicaret-2 vakası geliyor )

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Yanlış düşünüyorsun.
Sana katılmıyorum.

Daha hizmetlerini kullanmadan böyle bi yorumda bulunman yanlış.
Adsl de tamam rezalet bi hizmetleri var ama bu durum farklı.

Çünkü telekomun serverları Türkiyede olacak bence bu yönden çok avantajlı
zaten ticari siteler dışında çok fazla talep olmaz diye düşünüyorum.

Fiyatları da biraz pahalı ve BW gibi ekxtra özellikleri yazmıyor.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SQL Talep Ediyormusunuz: Evet
Toplam Ücret: 321.172.933,00 TL - 321,17 YTL
Fiyatlara %18 KDV dahil, %15 Özel İletişim Vergisi (ÖİV) hariçtir.

güldürmeyin beni :)

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam mp3 sitesi açar absürt site açar yada başka bir şey açar turk telekom buna izin verir mi ? hayır asla vermeyecektir. Turk Telekomu Tercih edecek olan ancak yeni açılmış olan firmalardır. yoksa büyük firmalar oldukları yerde dururlar...

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
phiberoptic' Alıntı:
adam mp3 sitesi açar absürt site açar yada başka bir şey açar turk telekom buna izin verir mi ? hayır asla vermeyecektir. Turk Telekomu Tercih edecek olan ancak yeni açılmış olan firmalardır. yoksa büyük firmalar oldukları yerde dururlar...

mp3 yada absürt sitesi acacaklara hostbulda yuzlerce "hostcu" var. Hedef kitle olarak kisisel site sahiplerini tercih edenler zaten hostbula uye olmaktan oteye gecemezler. Hostbulda yada webmaster forumlarinda banner reklami olmayan kurumsal calisan firmalarda DC'ler yerine yakin zaman icinde Metro Ethernet(ayrinti bilgi) hizmetiyle kendi ofislerine ( yada telekom merkezlerine yakin yerlerde tutacaklari bir yerde) tasiyacaklar. Hosting sektorunu sadece forumlardaki webmasterlara hizmet verenlerle kisitlarsan konu hakkinda tartismanin anlami kalmaz.

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya şöyle bir konu var ; özel sektör eğer alternatifi varsa devlet ile bu tip konularda çalışmaz ünlüler ile çalışır ne biliyim mesela omnis.com.tr gibi. Turk Telekomdan benim fikrimi sorarsanız okullar v.s. alır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5