İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting Firmalarinin Dikkatine

tolgatarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni kurulmuş olan hostingalsat.com portalında hosting firmaları ile müşteriyi buluşturmayı amaçlıyoruz.Her şey tamamen ücretsiz.Amacımız hali hazırda bulunan güçlü rakibimizin sağlayamadığı adaletli,düzenli,ücretsiz bir portal ile hosting firmları ile müşterileri buluşturmak.

www.hostingalsat.com

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Hayırlı olsun
Keske arkanıza ziyaretci potansiyeli alıp girseydiniz.Cunku bu tur siteler cok yapıldı hepsi tek tek kapandı veya bos bos duruyor.
Birde kullandıgınız scriptin biraz editlenmesi gerekiyor.Cook basit duruyor.

tolgatarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazı eksiklerimiz var doğrusun.Ama pazarda devamlı olucağımızdan emin ol.Script olarak yada şöyle sorayım bir hostin firması olsan bizden ne beklerdin??? istatistiki bilgi?

W

webciyiz

Misafir
site yavaşmı bana mı öle geliyo???

hosting firması ne beklere gelince bence adının sitede cok gecmesinden hoşlanır.. aramalarda cıksın ve bu siteye girenler görsün göz aşinalığı olsun diyedir.

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bence hostbul.net varken sen 0 dan baslaman insallah sana dezavantaj olmaz.Cunku turkiyede yaklasık 6-7 tane bole site var ve hepsi yok gibi:(

CESUR.NET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site biraz geliştirilirse üye olunacağını sanıyorum hostbul.net kategorilere bölmüş iyi içerik sağlamış hosting satıcıları ürünlerini daha rahat tanıta biliyor.

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
biraz daha uğraş ile yakında iyi yerlere gelebilir.
başarılar.

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bunun icin biraz daha ugrasmalisin. hostbul`un ziyaretcilerini paylasmak istiyorsan, biraz daha ozellik katmalisin ve tasarima daha fazla onem vermelisin. hostbuldan daha fazla ozellik barindirmaya basladigin zaman ve tasarimin insanlari cekmeye basladigi zaman zaten ziyaretci kendiliginden gelmeye baslayacaktir sitene (tavsiye usulu;)). ayrica biraz da reklam yaparsin, al sana hostbula rakip bir site.

T

TurkWeb

Misafir
Hosting firmaları hostbula reklam veriyor fatura kesiyor vergiden düşüyor. Sana neden versinler? bedava iş olduğu için fazla uğraşmassın diye düşünecekler. ama hostbula para verdikleri için her dediklerini yaptırıyolar.. sen yapacakmısın? sanmıyorum..

R

RainbowLord

Misafir
hostbul a para verip kotu yorumlari sildirenler yine vergiden düşüyomu ;)

tasarimin olabildigince basit ve hizli acilir olmasi gerekir.

ve bu projede en buyuk referans hosting firmalari olmali.
bir firmanın ihtiyaci ne ise ona gore istatistik, bilgi vs vs kullanılmalidir.

tolgatarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yorumlarınız için teşekkür ediyorum.

konuyu biraz daha açmak istiyorum.

1-Hostbul.net isimli siteyi kötülemek istemiyorum.Adamlar atı alıp üsküdarı geçmişler.Ancak biraz değil aslında bu yeni üye olan firmalarımızdan gelen tavsiyeler hostbulda paran kadar konuşuyosunuz diyolar biraz inceledim gerçektende çok fazla firma bulundurmalarına rağmen sanki 30 firmanın etrafında dönüyormuş gibi neyse nezaketen devam etmek istemiyorum.

2-Bizim portalımız çok yeni sürekli bir arkadaşımız kodlamaya devam ediyor.Amacımız hosting firmalarına istatiski bilgi ve müşteri sağlamak.Reklam banner ları hariç sitenin kalan tüm noktalarında adaletli arama sonuçları çıkartmayı hedefliyoruz.

R

RainbowLord

Misafir
tekeli kırmak adina yapılan durust bir yaklısım olacak ise EĞLENCELİ olacaga benziyor :)

GNU / GPL kardesligi

R

RainbowLord

Misafir
valla iyi gidiyolar :)
firma destekleri nasıl acaba?

Üye Firma Sayısı : 43
Hosting Paketi Sayısı : 107

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5