İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hosting firmalarının müşteriyle buluşma adresi

T

Turkish

Misafir
Güzeel Bir Sistem hostbul benzeri yapılmaya çalışmış ama onun kadar içeriği yok.. ama güzel sistem...

Kolay Gelsin...

tolgatarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şaka şaka ama çok fazla şikayet var biliyosunuz adamları burda kötülemek etik değil.Ama bi ara surkenti sitenin her yerinde görüyordunuz :)

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
surkenti görüyordun çünkü parası ileydi , surkenti göremiyorsun parası ile değilmiş. :D :D :D bilmem ne kadar üstü kapalı bir yorum yaptım...

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Parasıyla değil bu iş.
Bunlar bnm sitemdede reklam vermek istediler fakat bukadar dolandıcı damgası yemis birinin sitemde reklam vermesi guzel kacmızdı.Bunu nye hostbul dusunmedi.Ki benim reklama ihtiyacım var hostbul yok!

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğru

Bencede hostbul bunu bile bile yaptı.Daha öncede mertweb diyarhost bunları ne kadar yayınladı.Parasıylada dahi olsa bence bunların reklamlarını almaması lazımdı.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni kullanıcı isimleri ile Surkent hala aramızda.Yeni domaini Vurkent olur sanırım :)

tolgatarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu firma ile ilgili varsa bir duyumunuz kaldıralım arkadaşlar muallakta kalmasın
Ayrıca diğer firmalarıda bildiğiniz bir problemi varsa geçmişte kaldıralım.REzill olmayalım hostbulu eleştirirken ;)

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Surkenthost dolandırıp kactı yani onu firmayı sitenden kaldırabilirsin (tabi kaldırmadıysan)

T

Turkish

Misafir
yaa her yerdede reklamları vardı adamları ben bir ara baya bir iş yapıyorar demekki baya sağlamlar diye düşünüüştüm ama sonra ortadan kayboldular...

R

RainbowLord

Misafir
yeni acilan bi sitye gore fena degil !
biraz daha temmelendirilirse fena olmaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5