İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting firmam error veriyor ve veritabanımı nasıl alabilirim?

Baypars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar, sitemi açtım ve bir baktım "Veritabanı bağlantısı kurulurken hata oluştu" hatasını aldım. Ve hemen siteyi aldığım host firmasını sitesine baktım ve onlardada hata oldugunu gördüm. 1 hafta bekledim ve ses seda yok telefonu açmıyorlar, mailime cevap vermiyorlar.

Google sıralamasından düştüm. Ve bende hostumu hostinger free hosta taşımak istiyorum. Ama sitem wordpress di, ben hostingere geçip tekrar wordpress kurdugumda veritabanımı bağladıgım zaman eski konularım tekrar gelir mi?

esntpli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğe veritabanının yedeğini aldıysan hiçbir sıkıntı olmaz. lakin almadıysan bu konuda dicek bir şeyim yok.
hosting konusuna gelince Askmeter hostingi öneririm. bende onu kullanıyorum gayet memenunum.
http://www.askmeter.com/

RooTsGhosT

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Hocam veritabanı ve host bilgilerinizi biliyorsanız mysql workbench gibi programlarla sql sunucunuza bağlanıp veritabanınızı yedekleyebilirsiniz...

CanerErgez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenize Bağlandığınız Zaman CPanelden Yedek Alın Veritabanı Yedeğinizi Özellikle . Daha Sonra Kurduğunuzda Bu Bilgileri İçe Aktarırsanız Bir Sıkıntı Yaşamazsınız .

Aynı Zamanda Wordpress Admin Panelindende Yedek Almanızı Öneririm .

Bunların Yanında Ücretsiz Hosting Her Zaman Sıkıtılıdır . Düzgün Bir Firma Ile Yolunuza Devam Etmenizi Öneririm .

esntpli - Aynı Şeyi Yapma Kardeşim . Biraz Parana Kıy , WHMCS Lisansı Al En Azından .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5