İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hosting hakkında

faruk1406

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar sahip olduğum domaini ve alacağım hostu kaliteli ve kesintisiz bir firmadan almak sitiyorum.bunun için isimtescil ve godaddy aklımdaki 2 isim.isimtescil'in müşteri hizmeti nasıl bunun hakkında hizmet alan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum.godaddy'in ise hosting paketleri bildiğiniz gibi gerçekten çok ekonomik ve kuponlarla vs baya kampanyaları da var siz olsanız hangisiniz tercih ederdiniz? beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
godaddy dünyanın en büyük alan adı kaydedicisi. isimtescili hiçbir konuda tavsiye etmem.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
İlk zamanlar isimtescil ile çalışdım pek sıkıntı yaşamadım. Ama piyasada isimtescil hakkında bi çok şikayet var. Godady'den host hiç almadım ama Türk firmalarını tercih etmeni öneririm. Eğer kalite istiyorsan kim ne der bilemiyorum ama ayrıcada çok çok tuzlu olmasına rağmen IHS'ye bakabilirsin.

faruk1406

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
önerileriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar o zaman hosting'i Türk firmasından alan adını da godaddy'den almak en mantıklı iş olucak galiba.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5