İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hosting kapandı domainimi nasıl alabilirim

kumandan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi günler

sitemde.com hostundan reseller paketi aldım.ama bi kaç ay sonra bu hosting firması kapandı şimdi siteme erişemiyorum.dosyaları geçtim artık

sadece domainimi almak istiyorum bunu nasıl yapabilirim ???

T

trgy

Misafir
Açan kişiye ulaşıp ondan domainimi transfer etmek istiyorum demelisiniz. İsimtescil.net ve ya ihs.com.tr ye transfer edebilirsiniz.

kumandan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acan kişi kaçmıs.ulasamıyorum.yasal yoldan yada baska hostingle anlassam domaini alamazmıyım.?

AcidShock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
her domain firmasının şifre panelleri vardır şifre panel girdikten hemen sonra işlemler gerçekleşir sen sen ol bundan sonraki işlerinde ticaret büyük firmalarla yapmayı dene en azından vergi levhası olsun

Gecmiş olsun

T

trgy

Misafir
acan kişi kaçmıs.ulasamıyorum.yasal yoldan yada baska hostingle anlassam domaini alamazmıyım.?

Domain önemli değilse boşver uğraşmaya değmez. Ama domain önemli ise mutlaka bir irtibat numarası, mail adresi, ev adresi vardır. Kişiye ulaşmanız lazım kısacası.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5