İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting reklamı :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
benimimde çok hoşuma gitti bide sitenin önündeymiş gibi oluyo bi ara çok daha güzel oluyor , bunu geliştirmek lazım bide birden fazla çıkmıyor dozunda bırakmışlar:)

eRLySL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gerçekten çok iyi düşünlmüş. Yokmu buna türkçe dublaj yapabilecek bir arkadaş :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bende konu tarihine baktım hemen :)
Neredeyse bir yıldır var o yahu. Çalacak olan çalmıştır zaten :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
hocam başkasının aynı reklam için konu açtığını bilmiyordum sory :).

yok yahu ondan değil...hani burası webmaster forumu ya illa yüzlerce adam denk gelmiştir diye düşündüm. Çünkü bir ara deli reklam yaptılar her yerde onlar çıkıyodu vs. Başka konu vardır diye değil ;)

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuradan yapabiliyorsun;
http://www.sitepal.com
İstersen senin ses kaydını yayınlıyorlar ama malesef buranın da en önemli handikapı karakterler gerçek değil, çizim.
Bi ara bu epey modaydı.

Ek;
şurda yazdığına göre ayrıca txt olarak sizin yazdıklarınızı Türkçe de dahil pek çok dilde okuyabiliyormuş. Bu güzel bir özellik. Hazır, monoton metinler yerine kendi hazırladığınız şeyleri okutmak daha hoş olacaktır.

dahi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Yaw Yaoti de bayanların hepsi kaşar diyecektim tam şunu gördüm fikrim değişti
icon10.gif

http://www.yaoti.com/en/mod_detail.html?id=4352

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5