İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting satıyoruz :)

P

Pco

Misafir
Arkadaşlar Size bütün samimiyetimlen söylüyorum bunları.

4- 5 ay dır Dedicated kullanıyorum. Hiç host kullanmadım(panel) ilk tecrübem dedicated oldu. ilk ay bayagı bir sıkıntı yaşadım 1 kere format atırdım dedicated
Plesk panelden anlarım cpanelen alakam yoktur.
2 ortaktan kurduk bunu biz. Ben Host ve dedicated konusunda bilgi sahibiyim ve gerekli işlemleri ben yapıyorum diyer arkadaş ise shell hizmetine bakıyor ircd eggdrop bnc vs..
Diyer arkadaş ilk eggdrop kurmayı bilmiyor idi ama ögrendi son 2 aydır herşeyi kurabiliyor yeterince bilgisi var herşeyden

şimdi dedicated ve host yeterince biliyorum. aradan 4 ay geçti :) Müşterilerimiz var ama yakın çevremiz 10 15 arası müşteriye sahibiz.

Ben uni elektrik elektronik muh. kıbrıs/ near east university sinde okuyorum. Yaz tatilerinde elektrik işinde çalısıyorum akşamları sürekli online nım saat 16:00 - 24:00-02:00 arası Diyer arakdasım işi gücü yok Oda çogu zaman internete 1 tane çıragımız var onada bu işi ögretiyoruz yavas yavas

Sitemiz var ama tam olarak hazır deyil. Sitemizi Yayına Sokunca sizleri haberdar ederiz.Bizler dolandırıcı deyikliz bizi bilen bilir burdayız bir yere kaçtıgımız yok :)
Müşterilerimiz ile yakın dialog içindeyiz bu o kadar yakın ki bazen web sitelerini bile biz tasarlıyoruz free olarak bu arada web tasarımdan anlarım az çok .

kişisel msn veriyom [email protected] sitemizi açınca ordan bir mail alırım yazarım ordan görüşürüz amaç görüşmek ise buyrun.

Şimdiki sunucumuz
CPU states: cpu user nice system irq softirq iowait idle
total 2.0% 0.0% 0.4% 0.0% 0.0% 0.5% 96.7%
cpu00 0.3% 0.0% 0.3% 0.0% 0.1% 0.5% 98.4%
cpu01 3.7% 0.0% 0.5% 0.0% 0.0% 0.5% 95.0%
Mem: 1015932k av, 947108k used, 68824k free, 0k shrd, 115924k buff
588052k actv, 131220k in_d, 12980k in_c
Swap: 1052248k av, 183048k used, 869200k free 430588k cached

Şekilde görüldügü gibi

Pentium4 2.8 çift işlemci
1 Gb ram
10 Mbit baglantısı var. Bu hafta 100 Mbit cıkarıyoz kesin.
americada barınmaktadır
makineyi fazla zorlamamaktayız görüyorsunuz

Başka ne yazalım tartışma olsun diye konu açmayınız. çok istiyor iseniz msn de soru sorabilirsiniz.
bide

[root@daha-deyil root]# uptime
07:39:19 up 43 days, 18:25, 2 users, load average: 0.00, 0.02, 0.10
[root@daha-deyil root]#

başka birşey ögrenmek istiyorsanız msn gelin sohbet edelim :)

fiyatlarıda yazayım

bu arada herşer serbest free takılmayı severim [ ddos expolit derleme gibi bu tür programlar yasak tabi ]

msn: [email protected]

teşekürler herkeze

M

muziklist

Misafir
ben şimdi anlamadım konuyu :)

1. siteniz hazır değil
2. acemisiniz yenisiniz
3. tasarımdan az çok anlıyorsunuz
4.dolandırıcı olmadıgını :) fln yazmışsın

sen şimdi reklam yaptın desem siten yokki neyin reklamını yapacaksın Desemki host saracaksın yazdıgın mesajla alakan yok kardeş içkilimisin Güzelim Kıbrısta güneş mi çarptı :)

P

Pco

Misafir
Sen kimsin lem

site istedin al site

www.idealpanel.com 1 saat ugrastım template numarasını bilmiyom :)

Ben ne yalan soyleyeyim

acemi bakımından fazla acemi deyiliz artık

bu arada sen kimsin?

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
iletişim linki ve index linkine tıkla düzelt.

Bu arada bu template i zipleyip atabilirimisin nete ?
bana pm atarsan çok sevinirim.

P

Pco

Misafir
:) Arkadaşlar ilginize teşekürler.
En kısa zamanda siteyi canavar gibi yapıcam ve edebiyet dersi alıcam :)

P

Pco

Misafir
Kim utanıcak ki

Bizim herşeyimiz meydanda allaha şükür

Biz ne dolandırıcıyız nede hırsız isteyene veriyoruz. Alanlar gayet memnun bir sorun oldugunuzda elimizden geldigince yardım ediyoruz

S

SoruForum.Com

Misafir
yaw benim baqlantıdamı sorun var yoksa site 45 dakikada bimi acilio?

F

fenerli

Misafir
türkçe karakter kullanmak ve kelimeleri düzeltmek bu kadar zor mu "Simdiki Sunucmuzun ozellikleri" say say bitmez
yoksa sen bize şaka mı yapıyorsun bu site ile :D

P

Pco

Misafir
Arkadaşlar siteyi ben en iyisi bakıma alayım ben bunu 1 arkadaş çok istedi site görsün bizim

onun için yaptım . ama sizler dalganızı geciyonuz iyi hosting sitelerinin bir çogu hazır template kullanıyor. bunu bilelim

sitemiz en kısa zamanda tekara acılacak

Bu arada dalga gecenler ilk once kendi hallerine baksınlar benim herşeyim ortada

P

Pco

Misafir
SoruForum.Com' Alıntı:
yaw benim baqlantıdamı sorun var yoksa site 45 dakikada bimi acilio?

Hayır senin baglantında sorun var çok hızlı. site 2 saat e acılıyor normalde.

Arkadaşlar size tüm cömertligimlen cevap verdim ama burda maskara olduk çıktık.

S

SoruForum.Com

Misafir
tamam kardes özür diliyorum ben geyik olsun die ole demistim herhangi bir ard niyet yok yanlıs anlama

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5